Elektryka i elektronika » A6 C5 niedziałająca nagrzewnica dodatkowa
Odpowiedz do tematu
 
Z tego co wiem, to modele które miały webasto, nie miały "farelki" nie będzie tak że teraz tym bardziej nie zadziała?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Multis napisał/a:
Z tego co wiem, to modele które miały webasto, nie miały "farelki" nie będzie tak że teraz tym bardziej nie zadziała?

Tak też będzie. Zmiana adaptacji miała tylko wymusić reakcję sterownika. Sądziłem, że wróciłeś adaptację do oryginału jak to nazwałeś poprzednim wpisem. Zmień w bramie diagnostycznej to co miałeś wcześniej i zainteresuj się tym czujnikiem na podszybiu.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Ok. Jak tylko się coś zmieni, poinformuje.

Narazie dziekuję i pozdrawiam

[ Dodano: Sro 04 Lut, 2015 21:17 ]
Witam ponownie.
Czujniczek wymieniony. Błędów brak. Ogrzewanje dalej niet...

[ Dodano: Sro 04 Lut, 2015 21:35 ]
Może problem leży w sterowniku silnika. Mam na myśli adaptację, tak jak w liczniku?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Multis napisał/a:

Może problem leży w sterowniku silnika. Mam na myśli adaptację, tak jak w liczniku?

Jest to możliwe pod warunkiem, że ktoś wcześniej zmienił nastawy lub sam sterownik.
Drugą razą kasuj swój ostatni post i pisz na nowo. Post pojawi się jako nowy i system wyślę informację o odpowiedzi. Tak będzie szybciej.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
No tak , była wymieniana skrzynia biegów, z multitronica na manual...

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Multis napisał/a:
No tak , była wymieniana skrzynia biegów, z multitronica na manual...

I wszystko jasne.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jakieś pomysły?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Multis napisał/a:
Jakieś pomysły?

Muszę trochę poszperać w dokumentacji. Kodowanie sterownika jest dobre - przedni napęd, manualna skrzynia i ESP.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Dzwoniłem do gościa który wymieniał skrzynie, ale nie wie jak pomóc.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
A oryginalny sterownik posiadasz?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Znaczy się to podobno jest ori sterownik.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Faktycznie sterownik o tych numerach pasuje do manuala i automatu. Zmianą kodowania również nie można zdeaktywować funkcji grzania. Dodatkowo nie widzę nić na temat układu grzałki i jej adaptacji. Temat zaczyna robić się ciekawy.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Ok, a więc zauważyłem że w tabelce warunków, jest 8 bitów warunkowych, a u mnie 7 z tym że dobrze idzie od prawej jak w tabelce, tj. jak się zagrzał powyżej 70 stopni to pierwszy z prawej zmienił się na 1.
Jest napisane że niby dwa pierwsze z lewej bez znaczenia. Ale może to jakieś naprowadzenie.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Sprawdź dla pewności grupę zaraz po uruchomieniu silnika.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Którą?

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Elektryka i elektronika 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa