Odpowiedz do tematu
Co masz na 10 miejscu w VIN?
To jaki to 2001? Modelowo jest 2002r i to jest najważniejsze. W 2001r w modelu pośrednim był jeszcze stary typ klimatronika. Od 2002 jest już kontrolowany CANem .
Ten model w którym symulowałeś błąd czujnika jakości powietrza równiez był z 2002r?
Data rejestracji jest na prawdę mało ważna. Elektronika w modelu wyprodukowanym w sierpniu 2001 jest identyczna jak w modelu luty 2002.
Tak czy siak proponuję w pierwszej kolejności zająć się czujnikiem jakości powietrza (jest na podszybiu) i jest spora szansa na sukces.
pzdr
W adaptacji dodałeś ogrzewanie postojowe.
Dokładnie tak.
Odpowiedz do tematu
Wpisz w 61 kanale adaptacji 49408 i sprawdź błędy w zegarach oraz czy grzałka daje znaki życia.
No wiec zmienilem. Błędów brak w liczniku. Natomiast w klimatroniku taki jak poniżej. Grzałka dalej nie grzeje. A teraz jak wrócę do poprzedniego wpisu, to błąd nie znika.


Wejdź w kodowanie klimatronika i potwierdź ten kod który si się wyświetlił.
Dodatkowe pytanie jaki faktycznie masz rok modelu Audi? 2001 czy 2002?
Dodatkowe pytanie jaki faktycznie masz rok modelu Audi? 2001 czy 2002?
2001 polift.
Ide do auta.
Ide do auta.
| Multis napisał/a: |
| 2001 polift. |
Co masz na 10 miejscu w VIN?
10 miejsce 2
Błąd znikł , dalej 00
Błąd znikł , dalej 00
| Multis napisał/a: |
| 10 miejsce 2
Błąd znikł , dalej 00 |
To jaki to 2001? Modelowo jest 2002r i to jest najważniejsze. W 2001r w modelu pośrednim był jeszcze stary typ klimatronika. Od 2002 jest już kontrolowany CANem .
Ten model w którym symulowałeś błąd czujnika jakości powietrza równiez był z 2002r?
Mam w dokumentach 2001 i data 1 rej : 06.11.2001,
Taki sam tylko w Q
9 miejsce to : 1
Taki sam tylko w Q
9 miejsce to : 1
| Multis napisał/a: |
| Mam w dokumentach 2001 i data 1 rej : 06.11.2001,
Taki sam tylko w Q 9 miejsce to : 1 |
Data rejestracji jest na prawdę mało ważna. Elektronika w modelu wyprodukowanym w sierpniu 2001 jest identyczna jak w modelu luty 2002.
Tak czy siak proponuję w pierwszej kolejności zająć się czujnikiem jakości powietrza (jest na podszybiu) i jest spora szansa na sukces.
pzdr
Ok. Teraz gościa nie ustrzele, ale mam jednego z A4 B6 , czujnik mu zaiwanie, przy okazji sprawdzę to u niego.
BTW. co wogóle zmieniliśmy?
BTW. co wogóle zmieniliśmy?
| Multis napisał/a: |
| Ok. Teraz gościa nie ustrzele, ale mam jednego z A4 B6 , czujnik mu zaiwanie, przy okazji sprawdzę to u niego.
BTW. co wogóle zmieniliśmy? |
W adaptacji dodałeś ogrzewanie postojowe.
Ale nie webasto
webasto
Którego nie mam ?
| Multis napisał/a: |
| Którego nie mam ? |
Dokładnie tak.
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych