Przejde odrazu do sedna, niedawno kupilem Audi A5 Coupe 3.0TDI 240KM z 2008 roku. Jestem bardzo zadowolony z tego samochodu (przyspieszenie miodzio
). Moje pytanie jest nastepujace poniewaz to moj pierwszy samochod Audi, chcialbym wiedziec jak prawidlowo go eksploatowac, zeby nie bylo jakiejs zupy
, jak czesto wymieniac filtry, jakie paliwo najlepiej lac, jak nim jezdzic zeby sluzylo jak najlepiej i najdluzej. Pozdrawiam