 |
Przesunięty przez: jimv8 Pon 14 Maj, 2012 22:19 |
[a4 b6] kontrolka rucklicht |
| Autor |
Wiadomość |
bodek84

Model: audi a4
Silnik: abk
Zasilanie: olej napedowy
Nadwozie: sedan
Dołączyła: 29 Lis 2011 Wszystkie posty: 4
     
Skąd: Pelplin
|
Wysłany: Wto 29 Lis, 2011 21:07 [a4 b6] kontrolka rucklicht
|
|
|
zapaliła mi śie kontrolka rucklicht links
światło z tylu po lewej niby
sprawdzałem a żarówki są cale, co mam zrobić
dzięki za informacje
pozdrawiam |
|
|
|
|
|
 |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Wto 29 Lis, 2011 22:19 Re: audi a4 model b6
|
|
|
| bodek84 napisał/a: | zapaliła mi śie kontrolka rucklicht links
światło z tylu po lewej niby
sprawdzałem a żarówki są cale, co mam zrobić
dzięki za informacje
pozdrawiam |
Sprawdzałeś żarówki wstecznego? |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
bodek84

Model: audi a4
Silnik: abk
Zasilanie: olej napedowy
Nadwozie: sedan
Dołączyła: 29 Lis 2011 Wszystkie posty: 4
     
Skąd: Pelplin
|
Wysłany: Wto 29 Lis, 2011 22:23 Re: audi a4 model b6
|
|
|
| Adi202 napisał/a: | | bodek84 napisał/a: | zapaliła mi śie kontrolka rucklicht links
światło z tylu po lewej niby
sprawdzałem a żarówki są cale, co mam zrobić
dzięki za informacje
pozdrawiam |
Sprawdzałeś żarówki wstecznego? |
Nie sprawdzałem kolego a może to być ta przyczyna |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Wto 29 Lis, 2011 22:28 Re: audi a4 model b6
|
|
|
| bodek84 napisał/a: | | Adi202 napisał/a: | | bodek84 napisał/a: | zapaliła mi śie kontrolka rucklicht links
światło z tylu po lewej niby
sprawdzałem a żarówki są cale, co mam zrobić
dzięki za informacje
pozdrawiam |
Sprawdzałeś żarówki wstecznego? |
Nie sprawdzałem kolego a może to być ta przyczyna |
rucklicht to właśnie wsteczne. Przy spalonej pozycyjnej zapaliłby się komunikat standlicht lub schlussleuchte. Włącz wsteczny i zobacz która nie świeci. |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
bodek84

Model: audi a4
Silnik: abk
Zasilanie: olej napedowy
Nadwozie: sedan
Dołączyła: 29 Lis 2011 Wszystkie posty: 4
     
Skąd: Pelplin
|
Wysłany: Wto 29 Lis, 2011 22:32 Re: audi a4 model b6
|
|
|
| Adi202 napisał/a: | | bodek84 napisał/a: | | Adi202 napisał/a: | | bodek84 napisał/a: | zapaliła mi śie kontrolka rucklicht links
światło z tylu po lewej niby
sprawdzałem a żarówki są cale, co mam zrobić
dzięki za informacje
pozdrawiam |
Sprawdzałeś żarówki wstecznego? |
Nie sprawdzałem kolego a może to być ta przyczyna |
rucklicht to właśnie wsteczne. Przy spalonej pozycyjnej zapaliłby się komunikat standlicht lub schlussleuchte. Włącz wsteczny i zobacz która nie świeci. |
Dziękuję kolego sprawdzę |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
| Losowe tematy » Pozostałe tematy |
|
[ Twoje IP to: 216.73.217.85, używasz: Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ] Pamiętaj, że w internecie nikt nie jest anonimowy. |  |