GPS i GSM » [A4 B6] Polska nawigacja
Odpowiedz do tematu
 
byłbym bardzo wdzięczny. czy do wypalania softu potrzebny jest jakiś profil w cdclone, tak jak potrzebny jest do wypalenia map? czy można używać tego samego?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Do wypalenia firmawre nie potrzebujesz nic specjalnego. Wystarczy Nero + prędkość x6, X8

Postaw piwo autorowi tego posta
 
ok. w takim razie czekam na info o software. może to być do ściągnięcia z jakiegoś chomika, albo innego serwera ;)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
metyoo napisał/a:
ok. w takim razie czekam na info o software. może to być do ściągnięcia z jakiegoś chomika, albo innego serwera ;)

Puszczę na emila. Przypomnij mi tylko w trakcie dnia w tym temacie. Dostanę powiadomienie o nowym poście i wyślę.
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
spoko, dzięki!

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Ok.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
witam i się przypominam ;)

[ Dodano: Czw 23 Sie, 2012 18:37 ]
Adi202, dzięki za soft, ale dalej echo. chyba jednak to czytnik płyt. właśnie go rozebrałem do czyszczenia.
mam kilka pytań:

co to takiego? to czerwone

By metyoo at 2012-08-23

czy przerwana nitka łącząca ścieżki w środku taśmy ma jakikolwiek wpływ na pracę czytnika? zastałem to w takim stanie.

By metyoo at 2012-08-23

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Witam
Jestem nowy na forum i mam prośbę do kolegi Adi202 , czy też mógłbym prosić o przesłanie mi na maila oprogramowania z PL menu do navi BNS 4.2 bo te które znalazlem w necie nie działąją.

z góry wielkie dzięki.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
metyoo napisał/a:
witam i się przypominam ;)

[ Dodano: Czw 23 Sie, 2012 18:37 ]
Adi202, dzięki za soft, ale dalej echo. chyba jednak to czytnik płyt. właśnie go rozebrałem do czyszczenia.
mam kilka pytań:

co to takiego? to czerwone

By metyoo at 2012-08-23

czy przerwana nitka łącząca ścieżki w środku taśmy ma jakikolwiek wpływ na pracę czytnika? zastałem to w takim stanie.

By metyoo at 2012-08-23

Odgrzanie kotleta ...
To czerwone COŚ, to czujnik położenia (nachylenia) navi. Przerwana nitka (ścieżka) połączona jest tylko gdy laser jest nowy i nie był nigdy montowany. Urywa się nią zaraz po montażu.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Rafi83r2007 napisał/a:
Witam
Jestem nowy na forum i mam prośbę do kolegi Adi202 , czy też mógłbym prosić o przesłanie mi na maila oprogramowania z PL menu do navi BNS 4.2 bo te które znalazlem w necie nie działąją.

z góry wielkie dzięki.

Obecnie nie jestem w stanie. Przypomnij mi pod koniec przyszłego tygodnia.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
dobra przypomnę a w jaki dzień piątek może być ?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Może być i w piątek. :mrgreen:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
kolego Adi przypominam się z PL menu do bns 4.2 :mrgreen:

Pozdrawiam

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Wypalić na CD najlepiej najmniejszą możliwą prędkością.

hasło do rozpakowania audi-tech-team

Postaw piwo autorowi tego posta
 
dzięki :mrgreen: ale bym prosił jescze o hasło do rozpakowania

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » GPS i GSM  

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa