Elektryka i elektronika » [a4 b5]błąd temperatury zewnętrznej
Odpowiedz do tematu
 [a4 b5]błąd temperatury zewnętrznej
Witam wszystkich. Mam takie pytanie, mam problem z temperaturą zewnętrzną . A mianowicie wyświetla mi cały czas -1 stopnia C ,w dodatku miga cały czas. Zakupiłem już nowy czujnik ,ale nie wiem gdzie jest on podłączony .tzn wychodzi z przodu zderzaka w głąb auta ,i tu jest problem ,że nie mam podnośnika ,ani kanału aby zdjąć osłonę ,a tam ucieka ten kabel od czujnika . Czy da się go odłączyć jakoś z góry silnika .A może to wina licznika (chyba firmy jagger) bo po zgaszeniu auta wskazówka od obrotów zostaje w miejscu aktualnych obrotów przed zgaszeniem auta. Nie ukrywam ,że przydało by mi się zdjęcie tej wtyczki od czujnika ( gdzie się odłącza) ,jest to półfis z audi a4 b5 2000 rok 1,8 125 KM

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: [a4 b5]błąd temperatury zewnętrznej
maruch30 napisał/a:
Witam wszystkich. Mam takie pytanie, mam problem z temperaturą zewnętrzną . A mianowicie wyświetla mi cały czas -1 stopnia C ,w dodatku miga cały czas. Zakupiłem już nowy czujnik ,ale nie wiem gdzie jest on podłączony .tzn wychodzi z przodu zderzaka w głąb auta ,i tu jest problem ,że nie mam podnośnika ,ani kanału aby zdjąć osłonę ,a tam ucieka ten kabel od czujnika . Czy da się go odłączyć jakoś z góry silnika .A może to wina licznika (chyba firmy jagger) bo po zgaszeniu auta wskazówka od obrotów zostaje w miejscu aktualnych obrotów przed zgaszeniem auta. Nie ukrywam ,że przydało by mi się zdjęcie tej wtyczki od czujnika ( gdzie się odłącza) ,jest to półfis z audi a4 b5 2000 rok 1,8 125 KM
zanim zaczniesz cokolwiek dłubac, proponuje podłaczyc kompa i zdiagnozowac usterke, aby nie narobic sie na darmo i miec pewnośc co jest grane

Postaw piwo autorowi tego posta
 
tak wiem o tym tylko jestem za granicą i nie za bardzo mam dostęp do vaga planuję zjazd na lato a to będzie masakra przy plusowych temp jechać bo klima mi nie załączy jak pokazuje mi -1

Postaw piwo autorowi tego posta
 
tak to wyglada

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Dzięki za schemat, ale to i tak nie pomoże bez ściągnięcia osłony silnika. Bo dziś w pracy próbowałem zajrzeć tam przez kratkę halogenu ,a ten kabel chowa się w głąb silnika .


problem nie rozwiązany czy nikt nie wie co i jak podejrzewam że trzeba lampę zdjąć żeby wymienić ten czujnik prawda

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Elektryka i elektronika 

[ IP: 3.149.213.209 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa