Elementy silnika » [A4 b5] drgania kierownicy,lusterk, lewarka
Odpowiedz do tematu
 [A4 b5] drgania kierownicy,lusterk, lewarka
Mam pytanie męcze się od roku z tym trzęsieniem wymieniłem już obie poduszki silnika i plecionke przedtem drgał tylko tłumik teraz drży nawet kiewownica podłokietnik lusterko i rzeczy które leżą w schowku czy wymiana poduszek skrzyni pomoże czy mam szukać innej przyczyny


Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: drgania kierownicy lusterka lewarka
davidovv napisał/a:
Mam pytanie męcze się od roku z tym trzęsieniem wymieniłem już obie poduszki silnika i plecionke przedtem drgał tylko tłumik teraz drży nawet kiewownica podłokietnik lusterko i rzeczy które leżą w schowku czy wymiana poduszek skrzyni pomoże czy mam szukać innej przyczyny


Może wyważ koła?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
to jest tylk ona jałowym biegu i jak dodam lekko gazu pukanie ustaje

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Sprawdź wszystkie poduszki łącznie z tym w skrzyni oraz czy tłumik nie dotyka karoserii.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
dzis sprawdziłem i jak plecionka była wymieniona to dotyka tej metalowej osłony nad przegubem a na tej osłonie jest przyklejona na jakiś czerwony silikon jakaś podkładke wygląda jak jakaś cięka podkłądke chyba azbestowa . Robił to mechanik z wielkopolski a teraz mieszakm na pomorzu więc jeśli to jest przyczyną tego tego drżenia to musze to gdzieś tu usunąć mam jeszcze katalizator może go odrazu wyciąć. I czy może kupić poduszki skrzyni biegów.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jeżeli kat jest sprawny, to nie ruszaj go.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
czyli zrobić tak zeby rura tłumika nie dotykała nigdzie

Postaw piwo autorowi tego posta
 
davidovv napisał/a:
czyli zrobić tak zeby rura tłumika nie dotykała nigdzie

O to właśnie mi chodziło.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Mi to wygląda na wyeksploatowane koło zamachowe...radził bym sprawdzić to na początku.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
milczewicz napisał/a:
Mi to wygląda na wyeksploatowane koło zamachowe...radził bym sprawdzić to na początku.


To ładny początek zaczynając od wyjęcia silnika... najprostsza robota...

Postaw piwo autorowi tego posta
 
odkręce rure od turbiny i sprawdze czy nadal bedzie trzęsło kierownicą jeśli tak to wymienie poduszki skrzyni biegów jeli to nie pomoże to gdzie szukać koło dwumasowe zamienić na jednomasowe czy założć dwumasowe jak w oryginale sachs czy luk auto jest w rodzinie od nowości ma prawie 240 tyś przebiegu

Postaw piwo autorowi tego posta
 
davidovv napisał/a:
odkręce rure od turbiny i sprawdze czy nadal bedzie trzęsło kierownicą jeśli tak to wymienie poduszki skrzyni biegów jeli to nie pomoże to gdzie szukać koło dwumasowe zamienić na jednomasowe czy założć dwumasowe jak w oryginale sachs czy luk auto jest w rodzinie od nowości ma prawie 240 tyś przebiegu


sorki ale temat walniętych poduszek przecież nie jest tak trudny do ogarnięcią? wjedż na kanał i sprawdż, chyba że ci silnik kuleje to i nowe poduszki nie pomogą.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
zostały mi do wymiany poduszki skrzyni ale niewiem czy warto jak cos ustale to napewno to opisze

dziś wymieniłem poduszki skrzyni biegów i nic się nie zmieniło kierownica i lewarek nadal się trzęsą kupiłem jeszcze dystans gumowy ten z przodu ale nie potrafie tego założyć


czy to może być problem z nastawnikiem pompy auto stało przez ponad miesiąc bez odpalania

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Elementy silnika 

[ IP: 3.14.15.94 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa