Turbodoładowanie » [A4 1.9TDI] nie podaje paliwa do filtra
Odpowiedz do tematu
 [A4 1.9TDI] nie podaje paliwa do filtra
Witam ponownie teraz to juz mi rece opadaja...wczoraj wymienilem filtry oleju paliwa powiterza i olej..odpalilem zapalil normalnie pochodzil chwie zgasilem..dzis rano odpalilem ujechalem 2km samochod stanol..myslalem ze sie zapowietrzyl ale jak odkrecilem odpowietrznik i krecilem paliwo nie wyplywalo z filtra czyzby pompka co podaje paliwo do filtra padla??ale przed wymiana dostawal paliwo..paliwo w baku ok 55l dlaczego nie chce palic?? :|

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Ja sprawdzałem pompkę w bagażniku.
ściągnąłem dywanik, następnie odkręciłem metalowy dekielek, ściągnąłem przewód paliwowy, out i poprosiłem kolegę, aby spróbował odpalić auto.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
wygląda faktycznie na pompkę, ale sprawdź najpierw przewody paliwowe, czy przypadkiem nie szczeliły

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Pewnie się zdziwisz jeżeli okaże się, że w twoim zbiorniku nie znajdziesz pompki paliwa. ;-)
1,9TDI starszej generacji nie posiadały pompki. Proponuję odpowietrzyć układ paliwowy, a tym bardziej jeżeli przed montażem filtra nie zalałeś go do pełna paliwem.
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
witam..nie dostawal paliwa poniewaz w przewodzie byl lód takie dobre paliwo maja w polsce jak jezdzilem na paliwie za wschodniej granicy nie mialem takich problemow:)zalalem cieplej ropy w przewod i pompka w ruch bylo tego lodu sporo wam powiem..a co do pompki nie ma jej co moze i lepiej nie ma co sie psuc a jak rozbrlalem to i sitko wyczyscilem co by mial lzej zasac paliwo i wszystko bylo ok chodzila jak kiedys miala powera,,ale moja audica chce mnie wkur..dzis jechalem to prawdopodobnie przewod mi pek od chlodnicy albo chlodnica jutro za to sie wezme ale chyba przewod bo slychac bylo jak cos ciurkiem sie lalo..ale jak tu sie nie wku..wychodza mrozy takie sa ich skutki albo jazda przez zaspy :| dzis jedna pokonalem i to moze byc to:??.. :(

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Pewnie, że może być. Może być również zmęczenie materiału. Najważniejsze, że odpaliła.
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
heh a ja wczoraj parę /dosłownie/ godzin męczyłem temat czy masz pompkę, czy nie, bo Adi wbił mi takiego klina, że szok. Z tego co udało mi się znależć w sieci to okazuje się, niektóre 1,9tdi AFN posiadały pompkę. Niestety nie znalazłem nic o AHU. Podejrzewam, że jest tak jak Adi mówi, z początku produkcji nie dawali pompki a póżniej /niestety nie wiem od kiedy/ ją montowali. Pzdr.
Apropos sprawdzałeś do ilu stopni masz ciecz chłodzącą?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
hm ..plyn chodniczy zalalem wczoraj zrobilem roztwor ktory wytrzymuje 30pare stopni mrozu ale dzis pekl chyba przewod bo widac ze plyn wycieka..tylko ktory i gdzie bo golym okiem tego nie widac trzeba rozebrac..bo chlodnica watpie zyby sie uszkodzila..moze tylko sie ze sliznil przewod jak zacisk puscil..jutro bede wiedzial,,a juz myslalem ze koniec klopotow tak ladnie cykal silnik.. :(

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Też miałem ostatnio problem z wyciekaniem płynu chł., i nie wiadomo było gdzie :-/
Co rano pod autem szklanka płynu, a gdy sprawdzałem to wszystko suche.
Spróbuj sprawdzić z samego rana na zimnym silniku. Dokręć kurek zbiorniczka, odpal i troche podgazuj. Gdy silnik zimny to nie bedzie tak szybko wysychać płyn i znajdziesz problem (jak ja).

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Turbodoładowanie 

[ IP: 3.137.180.32 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa