 |
|
[a4 1.9 tdi 110 km afn] bierze olej |
| Autor |
Wiadomość |
jerrydzwonkow
Jerry85

Model: A4
Silnik: AFN
Zasilanie: on
Nadwozie: kombi
Pomógł: 2 razy Wiek: 40 Dołączył: 28 Lip 2013 Wszystkie posty: 47
     
Otrzymał 1 piw(a) Skąd: Maków Maz
|
Wysłany: Wto 29 Paź, 2013 23:05
|
|
|
Witaj Kolego Jams231. Mamy te same silniczki , więc i ja dorzucę swoje trzy grosze. Odnośnie oleju...Ja zalałem Motul 10w40, mimo, iż Niemiec lał 5w40. Uważam, że to najbardziej optymalne rozwiązanie, jeśli nie wiemy, jaka była częstotliwość wymiany oleju i czy faktycznie był zmieniany... Co do odmy, polecam wymianę na nową, jest już bez tej puszki i na 99% cieknie Ci delikatnie w miejscu łączenia z blokiem (plastik pęka od temperatury lub uszczelka jest już twarda). Koszt nieduży, a wyeliminujesz ten wyciek z ostatniego zdjęcia. Tylko daj trochę silikonu na uszczelkę i będzie git. W razie pytań, pisz chętnie pomogę. Pozdrawiam. |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Sro 30 Paź, 2013 10:32
|
|
|
Ja uważam, że lepiej zalać gęstszy olej i będzie OK |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Pon 10 Lut, 2014 18:52
|
|
|
Do aut TDI leje się syntetyk ja schodziłem z 15w40 na 5w40 i o wiele lepiej turbo się czuje bo miało wycieki a już nie ma |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
| Losowe tematy » Elementy silnika |
|
[ Twoje IP to: 216.73.217.85, używasz: Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ] Pamiętaj, że w internecie nikt nie jest anonimowy. |  |