Jako, że nie znalazłem tematu - zakładam.
Przymierzam się do pierwszej wymiany oleju po zakupie w moim V6 2.4 i zastanawiam się co zalać (było 10W40). Wybór chyba padnie na valvoline maxlife 10w40 syntetyk. Jakie macie doświadczenia z waszymi wymianami?