Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
W miejsce czujnika ciśnienia wkręcić manometr i zmierzyć ciśnienie na załączonym silniku.
A kto ci to powiedział, że masz coś takiego?
o co mu chodziło w takim razie?
Następnym razem jak będziesz sprawdzać błędy i przyspieszenie przełącz na benzynę. Wtrysk benzyny to podstawa. Ciśnienie paliwa sprawdzisz tak samo jak ciśnienie oleju tylko musisz wkręcić się w listwę paliwa.
Odpowiada za poziomowanie reflektorów xenonowych.
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mam pojęcia jak sprawdzić ciśnienie oleju, więc co mam zrobić?
| bonczek87 napisał/a: |
| Nie mam pojęcia jak sprawdzić ciśnienie oleju, więc co mam zrobić? |
W miejsce czujnika ciśnienia wkręcić manometr i zmierzyć ciśnienie na załączonym silniku.
a czujnik ciśnienia gdzie się znajduje i jakie powinno wskazywać ciśnienie?
Czujnik wkręcony jest w chłodnicy oleju (nad filtrem oleju). Ciśnienie sprawdza się na rozgrzanym silniku temp. około 80stC. Przy 2000obr/min ciśnienie powinno wynosić przynajmniej 1,3Bar, przy 3500 powinno wynosić 3,5 do 4,5 Bar.
Ok dzięki bardzo za przydatne informacje..
A jeszcze mam pytanie odnośnie zaworu EGR gdzie się on znajduję w moim silniku?
Rozumiem że najpierw mam go przeczyścić tak?
A jeszcze mam pytanie odnośnie zaworu EGR gdzie się on znajduję w moim silniku?
Rozumiem że najpierw mam go przeczyścić tak?
| bonczek87 napisał/a: |
| Ok dzięki bardzo za przydatne informacje..
A jeszcze mam pytanie odnośnie zaworu EGR gdzie się on znajduję w moim silniku? Rozumiem że najpierw mam go przeczyścić tak? |
A kto ci to powiedział, że masz coś takiego?
| Pasiak napisał/a: | ||
|
o co mu chodziło w takim razie?
Nie wiem. Najlepiej jak sam się wypowie. Może miał na myśli wentyl układu powietrza wtórnego który w pewnym sensie przejmuje rolę zmniejszenia zanieczyszczenia emisji spalin ale tylko przy zimnym rozruchu - podobnie wygląda.
Zawór recyrkulacji wprowadza do układu zasilania silnika pewnej ilości spalin.
Natomiast układ powietrza wtórnego wprowadza do układu wydechowego pewną ilość tlenu przy rozruchu zimnego silnika. I jedno i drugie ma na celu ochronę środowiska.
Zawór recyrkulacji wprowadza do układu zasilania silnika pewnej ilości spalin.
Natomiast układ powietrza wtórnego wprowadza do układu wydechowego pewną ilość tlenu przy rozruchu zimnego silnika. I jedno i drugie ma na celu ochronę środowiska.
ok w takim razie tego ruszać nie będę..
Chciałbym podsumować całą rozmowę.. Zamówiłem już nowe świece i cewki zapłonowe bo kabli nie ma w moim silniku, sprawdzę to ciśnienie oleju a turbiny ruszać nie będę..
Czy coś jeszcze sprawdzić lub wymienić czy to na razie na początek?
Chciałbym podsumować całą rozmowę.. Zamówiłem już nowe świece i cewki zapłonowe bo kabli nie ma w moim silniku, sprawdzę to ciśnienie oleju a turbiny ruszać nie będę..
Czy coś jeszcze sprawdzić lub wymienić czy to na razie na początek?
Wszystkie usterki statyczne czyli błędy których nie możesz wykasować są istotne.
Litanię już Pasiak ci wypisał więc nie ma sensu abym go powtarzał.
Możesz ewentualnie zmierzyć ciśnienie paliwa.
Litanię już Pasiak ci wypisał więc nie ma sensu abym go powtarzał.
Możesz ewentualnie zmierzyć ciśnienie paliwa.
Tylko że ja jeżdżę tylko na gazie ale ok mogę sprawdzić.. Tylko jeszcze proszę o informację jak to sprawdzić?
Dodam jeszcze jeden błąd w VAgu którego nie wymieniłem prędzej:
00776 - Level Control System Sensor: Left Front (G78)
Za co odpowiada ten czujnik?
Dodam jeszcze jeden błąd w VAgu którego nie wymieniłem prędzej:
00776 - Level Control System Sensor: Left Front (G78)
Za co odpowiada ten czujnik?
| bonczek87 napisał/a: |
| Tylko że ja jeżdżę tylko na gazie ale ok mogę sprawdzić.. Tylko jeszcze proszę o informację jak to sprawdzić? |
Następnym razem jak będziesz sprawdzać błędy i przyspieszenie przełącz na benzynę. Wtrysk benzyny to podstawa. Ciśnienie paliwa sprawdzisz tak samo jak ciśnienie oleju tylko musisz wkręcić się w listwę paliwa.
| bonczek87 napisał/a: |
|
Dodam jeszcze jeden błąd w VAgu którego nie wymieniłem prędzej: 00776 - Level Control System Sensor: Left Front (G78) Za co odpowiada ten czujnik? |
Odpowiada za poziomowanie reflektorów xenonowych.
Zrobiłem zdjęcia i mam pytanie co to są za części i za co odpowiadają? Czy któryś z nich to nie zawór EGR?
Nie.
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych