Skrzynie manualne » Wyskakujace biegi
Odpowiedz do tematu
 Wyskakujace biegi
Tu chyba dobrze będzie :D :

Moi Drodzy może po jaśni mi ktoś czemu w skrzyni manualnej w czasie jazdy sam wyskakuje bieg?

Powiedzmy ze chodzi o mojego żółtego potwora i w poprzednim autku tak miałem ze 1 wyskakiwała .

Pytanie powstało z czystej ciekawości:)

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: Wyskakujace biegi
Breda napisał/a:
Tu chyba dobrze będzie :D :

Moi Drodzy może po jaśni mi ktoś czemu w skrzyni manualnej w czasie jazdy sam wyskakuje bieg?

Powiedzmy ze chodzi o mojego żółtego potwora i w poprzednim autku tak miałem ze 1 wyskakiwała .

Pytanie powstało z czystej ciekawości:)
wodzik czyli "zatrzask" zuzywa sie , i nie trzyma trybów

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Pasiak, Dziękuje imienniku za zaspokojenie mojej ciekawości:)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Nadal nie napisałeś w jakim autku , czy pojeździe to się dzieje , dla przykładu w citroenie ax to może być wina wodzików , mogła się skrzynia obluzować , łożysko oporowe źle włożone .............. konkret poprosimy ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
roger110 napisał/a:
Nadal nie napisałeś w jakim autku , czy pojeździe to się dzieje , dla przykładu w citroenie ax to może być wina wodzików , mogła się skrzynia obluzować , łożysko oporowe źle włożone .............. konkret poprosimy ;-)
dokladnie, moga byc takze winne poduszki pod skrzynia, zle wyregulowany lewarek itp. wszystko zalezy od auta

Postaw piwo autorowi tego posta
 
[quote="Pasiak"]
roger110 napisał/a:
wszystko zalezy od auta


Panowie to nie o samochód chodzi,to jest sprawa większego kalibru.
Teraz będę wiedział by najmniej gdzie szukać rozwiązania problemu.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Witam.
Mam właśnie taki problem w mojej 80 b3 z silnikiem 1.8 JN. wymieniłem już drążek zmiany biegów oraz wybierak łączący drążek ze skrzynią. niestety problem dalej jest. biegi wyskakują podczas hamowania silnikiem. poduszki pod skrzynią są ok. podejrzewam że to wina wodzika bo według mnie powinien stawiać trochę oporu a chodzi bardzo luźno. poradźcie co zrobić.
z góry dziękuję za odpowiedź.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
xenon26 napisał/a:
Witam.
Mam właśnie taki problem w mojej 80 b3 z silnikiem 1.8 JN. wymieniłem już drążek zmiany biegów oraz wybierak łączący drążek ze skrzynią. niestety problem dalej jest. biegi wyskakują podczas hamowania silnikiem. poduszki pod skrzynią są ok. podejrzewam że to wina wodzika bo według mnie powinien stawiać trochę oporu a chodzi bardzo luźno. poradźcie co zrobić.
z góry dziękuję za odpowiedź.
nie napisałes , czy to sie dzieje na wszystkich biegach , czy tylko na np trójce... warto także zaglądnac do działu przywitań

Postaw piwo autorowi tego posta
 
witam. rzeczywiście nie napisałem :) dzieje się to niestety na wszystkich biegach.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
witam wyskakuja mi biegi w audi s6 4,2 manual 6, wiem ze mam zerwana poduszke pod silnikiem czy to moze byc przyczyna ??? bieg wyskakuje jak odpuszcze gaz i raptownie dodam pomocy , z góry dziękuje

Postaw piwo autorowi tego posta
 
smyk napisał/a:
czy to moze byc przyczyna ???

Jak najbardziej, radziłbym szybko wymienić poduszkę. Szkoda skrzyni.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Skrzynie manualne 

[ IP: 3.129.210.17 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa