Elektryka i elektronika » Wyłączcony centralny zamek, zerowa reakcja A4 B5 '95
Odpowiedz do tematu
 Wyłączcony centralny zamek, zerowa reakcja A4 B5 '95
witam.

kupiłem audi A4 B5, nie mam kontaktu z tym panem a mój problem to:

po przekręceniu kluczyka zamykają się tylko i wyłączcnie drzwi kierowcy, alarm się uzbraja i włącza po otwarciu czegokolwiek.
brak reakcji na pilot (podczerwień)
z tego co patrzyłem to pompka jest podpięta i inne elementy (chyba że nie wszystkie) też
szyby po przytrzymaniu kluczyka się domykają
nie słychać pompy
po zamknięciu od wewnątrz rygielkiem to saamo
po zamknięciu kluczykiem/rygielkiem przez drzwi pasażera to samo


Może ktoś napotkał się z podobnym problemem.
Proszę o pomoc, z góry dziękuję :)
Pozdrawiam

P.S. człowiek od audi powiedział że "no ja tutaj też wyrzuciłem alarm bo mi świrował", a po przekręceniu kluczyka jest tak jakby pojedynczy klakson z bagażnika, macie jakieś pomysły ?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Słychać pracę pompki centralnego zamka?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
niestety nie i tutaj nasuwa się moje nowe pytanie, czy mogę podmienić pompkę na sprawdzenie z passata b5 '98? ewentualnie jak podpiąć pompkę (plus i minus) i czy mogę podpiąć na krótko do akumulatora ?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
W Passacie B5 nie było pompki. Rozbierz swoją pompkę i sprawdź sam silnik kompresora.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
rozebrałem pompkę ale nie wiem jak ją sprawdzić, + i - podłączyć na krótko do aku ? czy do czego?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
konieczko23 napisał/a:
rozebrałem pompkę ale nie wiem jak ją sprawdzić, + i - podłączyć na krótko do aku ? czy do czego?

Odłącz przewody z silnika (zaznacz wcześniej gdzie były podłączone) i sam silnik podłacz do 12V.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
rozebrałem całą pompkę, śmierdziało spalenizną oraz po rozebraniu tego kompresorka okazało się że na górze plastiki są stopione, dzisiaj kupię nową (używaną oczywiście) i powinno być dobrze, oczywiście dam znać :)

Kupiłem używany i to samo, rozebrałem i też dawało spalenizną.. ehh.. będę musiał go oddać, obydwie od środka wyglądają tak jak na zdjęciu, da sie to naprawić ?




P.S. !

Byłem na CPN, wracający handlarze sprzedali mi w ciemno (wynegocjowałem na 15zł) pompke do centralnego do audi... okazało sie że to pompka z A6 C4, rozebrałem je obydwie, troche pociąłem, troche polutowałem, rozlutowałem, popodłączałem i zaczcęło śmigać, przez przypadek skapnąłem sie że miałem urwany przewód od klapy który na sztukę też zrobiłem, wszystko śmiga jak należy, otwiera i zamyka się cały samochód :)
Troszkę chęci, troszkę zdolności manualnej i centralny śmiga jak nowy :) ))

Temat do zamknięcia!

Pozdrawiam ;)

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Elektryka i elektronika 

[ IP: 3.138.33.178 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa