Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
[V8] Problem z rozrusznikiem
Re: [V8] Problem z rozrusznikiem
na początek sprawdź jak sie ma sytuacja na innym aku, jesli bedzie tak samo to bedziemy szukac dalej.
Re: [V8] Problem z rozrusznikiem
To czemu gdy robię zwarcie na głównych śrubach rozrusznika to normalnie kręci? Nagram filmik z całej sytuacji i wrzucę po południu
Filmu nie dam rady nagrać niestety ale na pewno nie jest to uszkodzony wirnik gdyż auto odpala ze strzała ale tylko jak robię zwarcie.
Cześć wszystkim. Chodzi o to że rozrusznik nie kręci po przekręceniu kluczyka w stacyjce wybija tylko bediks. Kostka stacyjki jest dobra, puszczona "złota żyła" do elektrowłącznika> po zrobieniu zwarcia przy rozruszniku kręci jak należy. O co może tu chodzić? A i jak przekręcam kluczyk w pozycje odpalania to gasną wszystkie światła w środku i przygasają zegary a akumulator jest naładowany
| kopkoi napisał/a: |
| Cześć wszystkim. Chodzi o to że rozrusznik nie kręci po przekręceniu kluczyka w stacyjce wybija tylko bediks. Kostka stacyjki jest dobra, puszczona "złota żyła" do elektrowłącznika> po zrobieniu zwarcia przy rozruszniku kręci jak należy. O co może tu chodzić? A i jak przekręcam kluczyk w pozycje odpalania to gasną wszystkie światła w środku i przygasają zegary a akumulator jest naładowany |
nic się nie zmieniło po podmiance aku. Zapomniałem dodać że rozruchacz jest po wymianie wszystkich części oprócz stojana.
i to się stało od razu po "naprawie" rozrusznika??
wszystko dobrze podpięte do rozrusznika? ten cienki przewód też?
do rozrusznika są podpięte dwa przewody. Główny zasilający i wsuwka ze stacyjki. Poprzednk zamontował tam jakiś przekaźnik między kablami zupełnie nie wiem po co i go najzwyczajniej wyrzuciłem i od tej właśnie pory nie pali bestia.
Przekaźnik wrócił na swoje miejsce i nadal nic sie nie zmieniło a nawet przestał reagować elektro włącznik
Przekaźnik wrócił na swoje miejsce i nadal nic sie nie zmieniło a nawet przestał reagować elektro włącznik
Jeżeli po przekręceniu kluczyka słychać tyknięcie przekaźnika przy rozruszniku i zaraz przygasają kontrolki, akumulator jest OK, to masz uszkodzony (zwarty) wirnik.
| Adi202 napisał/a: |
| Jeżeli po przekręceniu kluczyka słychać tyknięcie przekaźnika przy rozruszniku i zaraz przygasają kontrolki, akumulator jest OK, to masz uszkodzony (zwarty) wirnik. |
To czemu gdy robię zwarcie na głównych śrubach rozrusznika to normalnie kręci? Nagram filmik z całej sytuacji i wrzucę po południu
Filmu nie dam rady nagrać niestety ale na pewno nie jest to uszkodzony wirnik gdyż auto odpala ze strzała ale tylko jak robię zwarcie.
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych