Elektryka i elektronika » [V8 nowa klima] Pytanie o sygnał prędkości pojazdu
Odpowiedz do tematu
 [V8 nowa klima] Pytanie o sygnał prędkości pojazdu
Z którego pinu mogę ściągnąć ten sygnał? potrzebuję go podpiąć do radia, a puszczanie kabelka od komputera lub liczników jest raczej wyważaniem otwartych drzwi bo do klimatronika ten sygnał też dochodzi ;audi;

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: [V8 nowa klima] Pytanie o sygnał prędkości pojazdu
k0niu86 napisał/a:
Z którego pinu mogę ściągnąć ten sygnał? potrzebuję go podpiąć do radia, a puszczanie kabelka od komputera lub liczników jest raczej wyważaniem otwartych drzwi bo do klimatronika ten sygnał też dochodzi ;audi;

Pin 4 gniazdo C przewód biały z niebieskim paskiem.

Wystawiono 1 piw(a):
k0niu86
Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: [V8 nowa klima] Pytanie o sygnał prędkości pojazdu
Adi202 napisał/a:
k0niu86 napisał/a:
Z którego pinu mogę ściągnąć ten sygnał? potrzebuję go podpiąć do radia, a puszczanie kabelka od komputera lub liczników jest raczej wyważaniem otwartych drzwi bo do klimatronika ten sygnał też dochodzi ;audi;

Pin 4 gniazdo C przewód biały z niebieskim paskiem.


No i to się nazywa pomoc :) ;audi;

[ Dodano: Nie 07 Sie, 2011 13:24 ]
Niestety ale podłączenie tego przewodu do wejścia GALA radia nie powoduje zwiększenia głośności przy szybkiej jeździe, albo konflikt standardów sygnałów, albo radio nie działa, albo coś nie tak z tym podłączeniem...

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Elektryka i elektronika 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa