Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
[V8 nowa klima] Pytanie o sygnał prędkości pojazdu
Re: [V8 nowa klima] Pytanie o sygnał prędkości pojazdu
Pin 4 gniazdo C przewód biały z niebieskim paskiem.
Re: [V8 nowa klima] Pytanie o sygnał prędkości pojazdu
No i to się nazywa pomoc
[ Dodano: Nie 07 Sie, 2011 13:24 ]
Niestety ale podłączenie tego przewodu do wejścia GALA radia nie powoduje zwiększenia głośności przy szybkiej jeździe, albo konflikt standardów sygnałów, albo radio nie działa, albo coś nie tak z tym podłączeniem...
Z którego pinu mogę ściągnąć ten sygnał? potrzebuję go podpiąć do radia, a puszczanie kabelka od komputera lub liczników jest raczej wyważaniem otwartych drzwi bo do klimatronika ten sygnał też dochodzi
| k0niu86 napisał/a: |
Z którego pinu mogę ściągnąć ten sygnał? potrzebuję go podpiąć do radia, a puszczanie kabelka od komputera lub liczników jest raczej wyważaniem otwartych drzwi bo do klimatronika ten sygnał też dochodzi |
Pin 4 gniazdo C przewód biały z niebieskim paskiem.
Re: [V8 nowa klima] Pytanie o sygnał prędkości pojazdu
| Adi202 napisał/a: | ||
Pin 4 gniazdo C przewód biały z niebieskim paskiem. |
No i to się nazywa pomoc
[ Dodano: Nie 07 Sie, 2011 13:24 ]
Niestety ale podłączenie tego przewodu do wejścia GALA radia nie powoduje zwiększenia głośności przy szybkiej jeździe, albo konflikt standardów sygnałów, albo radio nie działa, albo coś nie tak z tym podłączeniem...
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych