Elektryka i elektronika » [v8 d11] elektryka pod wyposażenie dodatkowe??
Odpowiedz do tematu
 [v8 d11] elektryka pod wyposażenie dodatkowe??
hejka,

zastanawiam się czy w każdej audi V8 jest wyprowadzona instalacja pod dodatkowe opcje. to znaczy, że gdy mam dwie v8, jedna ma fotele recaro sterowane elektrycznie i z memory a druga nie posiada takich foteli, czy jest to kwestia plug&play?

pozdrawiam

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: [v8 d11] elektryka pod wyposażenie dodatkowe??
jimv8 napisał/a:
hejka,

zastanawiam się czy w każdej audi V8 jest wyprowadzona instalacja pod dodatkowe opcje. to znaczy, że gdy mam dwie v8, jedna ma fotele recaro sterowane elektrycznie i z memory a druga nie posiada takich foteli, czy jest to kwestia plug&play?

pozdrawiam

Jest to plug & play, ale musisz przełożyć wszystko łącznie z instalacją.

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: [v8 d11] elektryka pod wyposażenie dodatkowe??
Adi202 napisał/a:
jimv8 napisał/a:
hejka,

zastanawiam się czy w każdej audi V8 jest wyprowadzona instalacja pod dodatkowe opcje. to znaczy, że gdy mam dwie v8, jedna ma fotele recaro sterowane elektrycznie i z memory a druga nie posiada takich foteli, czy jest to kwestia plug&play?

pozdrawiam

Jest to plug & play, ale musisz przełożyć wszystko łącznie z instalacją.



hahaha,,ooookej :) wiec czeka mnie sporo rozbierania żeby zaadaptować fotele full memory do autka bez :)

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: [v8 d11] elektryka pod wyposażenie dodatkowe??
jimv8 napisał/a:
Adi202 napisał/a:
jimv8 napisał/a:
hejka,

zastanawiam się czy w każdej audi V8 jest wyprowadzona instalacja pod dodatkowe opcje. to znaczy, że gdy mam dwie v8, jedna ma fotele recaro sterowane elektrycznie i z memory a druga nie posiada takich foteli, czy jest to kwestia plug&play?

pozdrawiam

Jest to plug & play, ale musisz przełożyć wszystko łącznie z instalacją.



hahaha,,ooookej :) wiec czeka mnie sporo rozbierania żeby zaadaptować fotele full memory do autka bez :)
jest troszkę zabawy, ale gra jest warta świeczki, w mojej też mam elektryczne fotele, i jest wypasik :->

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Pasiak,
teraz tez mam, i szczerze mówiąc wcale się z tego nie korzysta...tak jak i z elektrycznych lusterek.
zastanawiam sie czy warto rozryć podłogę i elektrykę tylko dla bajeru.
dla bajeru to teraz będę miał webasto :D coś za coś :)
teraz idę na originalność - koniec z kombinowaniem.

inna kwestia, czy wszystkie v8 miały airbag kierowcy?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
jimv8 napisał/a:
czy wszystkie v8 miały airbag kierowcy?
z tego co wiem to nie
jimv8 napisał/a:
dla bajeru to teraz będę miał webasto
no co Ty to jedno z najbardziej pożytecznych rzeczy zimą!
jimv8 napisał/a:
teraz tez mam, i szczerze mówiąc wcale się z tego nie korzysta.

czy ja wiem... zawsze to wygodniej :-P i znacznie lepiej wyląda ;audi; ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Pasiak napisał/a:
jimv8 napisał/a:
czy wszystkie v8 miały airbag kierowcy?
z tego co wiem to nie
jimv8 napisał/a:
dla bajeru to teraz będę miał webasto
no co Ty to jedno z najbardziej pożytecznych rzeczy zimą!
jimv8 napisał/a:
teraz tez mam, i szczerze mówiąc wcale się z tego nie korzysta.

czy ja wiem... zawsze to wygodniej :-P i znacznie lepiej wyląda ;audi; ;-)




webasto na pilocika :) pierwsza klasa :D
moze to głuuupie, ale przyszło mi na myśl przełozyć airbag z innego
:/ ryzyko wielkie, można nieżle oberwać :/

Postaw piwo autorowi tego posta
 
jimv8 napisał/a:


webasto na pilocika :) pierwsza klasa :D
moze to głuuupie, ale przyszło mi na myśl przełozyć airbag z innego
:/ ryzyko wielkie, można nieżle oberwać :/

Dlaczego głupie? Żadnego ryzyka, tylko trzeba poświęcić trochę czasu na montaż - sensor Airbag, wiązka elektryczna, taśma na kierownicy i jasiek.
P.S.
Nie zapomnij o fotorelacji z montażu CO. :mrgreen:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
[quote="Adi202"]
jimv8 napisał/a:

Nie zapomnij o fotorelacji z montażu CO. :mrgreen:



CO - masz na mysli webasto?

oookej, co do instalacji airbag potrzebował bym pomoc. mianowicie szczegółowi opis co musze wymontować i gdzie co znajde w aucie. mam donora na klamoty ale mało czasu na demontaż.

napewno -
kiere
ślimaka
wiązka? od kąd-dokąd ona idzie
czujniki? gdzie są
jakis sterownik? ten w desce pod radiem?
co więcej?

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Elektryka i elektronika 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa