Elektryka i elektronika » uszkodzony liczni czy ten typ tak ma
Odpowiedz do tematu
 uszkodzony liczni czy ten typ tak ma
czy mam uszkodzony licznik :?: nie mogę ustawić godziny oraz daty na liczniku lewym pokrętłem ,prawa strona działa włacza test płynów itp i jeszcze co zauwarzyłem zabrakło mi paliwa podczas jazdy wskanik pokazywał na pierwszej białej kresce a juz nie było paliwa kontrolka rezerwy zapala wczesniej czy jest tez uszkodzony pływak w zbiorniku czy tez licznik.

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: uszkodzony liczni czy ten typ tak ma
gomesz napisał/a:
czy mam uszkodzony licznik :?: nie mogę ustawić godziny oraz daty na liczniku lewym pokrętłem ,prawa strona działa włacza test płynów itp i jeszcze co zauwarzyłem zabrakło mi paliwa podczas jazdy wskanik pokazywał na pierwszej białej kresce a juz nie było paliwa kontrolka rezerwy zapala wczesniej czy jest tez uszkodzony pływak w zbiorniku czy tez licznik.
ten typ na pewno tak nie ma, aby sie upewnic,ze zegary sa ok pasowało by zrobić test elementów wykonawczych VAGiem

Postaw piwo autorowi tego posta
 
a programem vcds da się zobaczyć czy jest uszkodzony licznik :?: itroche zjade z tematu podłaczałem ostatnio pod kompa i był bąd egr i faktycznie podczas jazdy brak mocy po wyłączeniu zapłonu i ponownym włączeniu jest ok , drugi raz tak mi zrobiło,wcześniej miałem audi A4 1,9tdi 2002r i była tam zabrudzona turbina a dokładnie taki czpien który cięzko popychał zawór rozebrałem oczysciłem wypryskałem vd i było ok.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
gomesz napisał/a:
a programem vcds da się zobaczyć czy jest uszkodzony licznik
da się
gomesz napisał/a:
itroche zjade z tematu podłaczałem ostatnio pod kompa i był bąd egr i faktycznie podczas jazdy brak mocy po wyłączeniu zapłonu i ponownym włączeniu jest ok , drugi raz tak mi zrobiło,wcześniej miałem audi A4 1,9tdi 2002r i była tam zabrudzona turbina a dokładnie taki czpien który cięzko popychał zawór rozebrałem oczysciłem wypryskałem vd i było ok.
a tak bardziej rzeczowo?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
:arrow: dokładnie było zapieczone w tym miejscu...


Postaw piwo autorowi tego posta
 
gomesz napisał/a:
:arrow: dokładnie było zapieczone w tym miejscu...

w dalszym ciagu nie wiem, czy masz jakąś usterke, czy tylko piszesz jak ją usunąłeś...

Postaw piwo autorowi tego posta
 
tę usterke miałem w audi a4 1,9tdi i teraz mam podobny przypadek w audi a3 jak zrobie 20km po prostej ulicy wyłacza mi się turbina i auto jest strasznie zamulone po rozłączeniu zapłonu i ponownym włączenu wszystko wraca do normy jednak tylko na jakiś czas, podepne auto pod kompa i dam znać jakie pokazuje błędy,usterke chcę usunąć z audi a3 tylko nie wiem gdzie jej szukać :kwasny:

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Elektryka i elektronika 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa