Pozostałe tematy » [100 C4 AAH] Alarm
Odpowiedz do tematu
 [100 C4 AAH] Alarm
Siemka ,takie prozaiczne pytanie. Wypadły mi kluczyki , rozleciał sie pilot złożyłem i obwiązałem gumką , ale , załączy , i wyłącza , jak się trafi w klawisz . Moje pytanie , czy są firmy i czy to możliwe ,żeby "dorobić " pilota" , nie jest to ori alarm , ale , współpracuje z centralnym i z modułami komfortu .
Z góry dzięki ,za odpowiedź.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Na 100 % pierwszy lepszy elektryk, który ma możliwość zakodowania alarmu. Musisz znać typ alarmu. To mu bardziej pomoże. Poza tym kluczykami się nie rzuca. A jak rzuca to się łapie. :mrgreen: W łodzi jest taki jeden cudak. Jutro ci napisze na PW.
Mnie pomógł z rozbrojeniem alarmu poprzedniej właścicielki. :roll:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
poszukaj pilota tej samej firmy, powinien pasować, tylko nie wiem jak z kodowaniem i przypisaniem pilota

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Super Krzychu , będę wdzięczny :piwko:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
pawcio napisał/a:
poszukaj pilota tej samej firmy, powinien pasować, tylko nie wiem jak z kodowaniem i przypisaniem pilota
Pawełku , a skąd mam ku*** wiedzieć , co to za ustroistwo :shock:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Zadzwonisz dowiesz się, a jak ci będzie mało, pojedziesz osobiście lub w asyście mojej, jak nie znajdę wizytówki. Ja tam na pamięć jadę. :roll:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Większość alarmów ma taką opcję jak dopisanie nowych pilotów. Pytanie tylko brzmi jaki masz typ alarmu? :-/

Wystawiono 1 piw(a):
roger110
Postaw piwo autorowi tego posta
 
:roll: ............albo jest jest przy modułach komfortu , albo jest w bagażniku , tam , są ( i tu i tu ) dwa dziwne pudełka , po kabelkach patrząc ,jest przy modułach , ale tam nic nie jest napisane , czy z pilota ( płytki) dojdzie się co jest "pięć" ??

Postaw piwo autorowi tego posta
 
http://moto.allegro.pl/it...orpion_z1m.html
a wiesz może jak zakodować tak pilot, bo mam jeden i można by zakodować drugi, czy lepiej zmienić na taki:
http://moto.allegro.pl/it...ik_syrenka.html

Wystawiono 1 piw(a):
roger110
Postaw piwo autorowi tego posta
 
pawcio napisał/a:
wiesz może jak zakodować tak pilot, bo mam jeden i można by zakodować drugi, czy lepiej zmienić na taki:
To juz pytaj Adika nie mam pojęcia

Postaw piwo autorowi tego posta
 
roger110 napisał/a:
:roll: ............albo jest jest przy modułach komfortu , albo jest w bagażniku , tam , są ( i tu i tu ) dwa dziwne pudełka , po kabelkach patrząc ,jest przy modułach , ale tam nic nie jest napisane , czy z pilota ( płytki) dojdzie się co jest "pięć" ??

Takich rzeczy jak lokalizacja zabezpieczeń nie pisze sie w takich miejscach. Z pilota niestety nie dojdziesz do tego jaką masz centralkę. Większość pilotów realizowana jest na typowym układzie ze zmiennym kodem firmy Holtek i piloty są zamienne.
pawcio napisał/a:
http://moto.allegro.pl/item839143037_pilot_do_alarmu_skorpion_z1m.html
a wiesz może jak zakodować tak pilot, bo mam jeden i można by zakodować drugi, czy lepiej zmienić na taki:
http://moto.allegro.pl/it...ik_syrenka.html

Wydaje mi się, że nie dasz rady dopasować takiego pilota - inna budowa.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Zrób może foto pilota? :-/

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
Takich rzeczy jak lokalizacja zabezpieczeń nie pisze sie w takich miejscach.
Racja , :oops: ale Jak Wam inaczej naświetlić , co i jak :oops:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
mam też skorpiona, ale mam tylko jeden pilot, a chciałbym mieć dwa piloty, tak na zapas. Tylko kwestia jak zakodować drugi pilot.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
pawcio napisał/a:
mam też skorpiona, ale mam tylko jeden pilot, a chciałbym mieć dwa piloty, tak na zapas. Tylko kwestia jak zakodować drugi pilot.

Masz dość stary alarm, ale z tego co pamiętam, to była taka możliwość doprogramowania drugiego pilota.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Pozostałe tematy 

[ IP: 18.119.131.72 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa