Elektryka i elektronika » Rozrusznik ?
Odpowiedz do tematu
 
To by tylko mechanicy ktorym bede oddawla auto na rozrzad zajmowali sie tez takimi rzeczami :) Bo na YT jest filmik jak zregenrowac rozrusznik, ale nie wiem skad czesci wezme i jak go wymontuje bez kanalu, no i auto mi potrzebne :)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
To co ten mechanik co bedzie wymieniac ci rozrzad nie zregeneruje ci rozrusznika :?:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jeszcze nie wie ze to bede chcial zeby zrobil, bo myslelismy ze wymiana aku zalatwila sprawe :) A ze dzis sobota to dopiero w poniedzialek zadzwonie i mu o tym powiem :) W kazdm badz razie dam znac co i jak wyszlo :)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
showtek2 napisał/a:
Jeszcze nie wie ze to bede chcial zeby zrobil, bo myslelismy ze wymiana aku zalatwila sprawe :) A ze dzis sobota to dopiero w poniedzialek zadzwonie i mu o tym powiem :) W kazdm badz razie dam znac co i jak wyszlo :)

Jeżeli będzie miał z tym problem, to niech go zdemontuje i zawiezie do solidnego elektryka. I po kłopocie.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Dzis dzwonilem i tak wlasnie zrobia :) Wymontuja i zawioza do goscia zajmujacego sie altkami i rozrusznikami :) Powiedzialem im zeby go zregenerowal i oby to byl moj koniec klopotow z odpalaniem :) Tyle ze auto oddaje we wtorek i dopiero kolo piatku odbiore, ale przynamniej bedzie juz zrobione :)

[ Dodano: Pią 15 Sty, 2016 23:01 ]
Ok, dziś odebrałem autko ale zaraz do pracy jechałem więc nie miałem jak napisać :) Rozrusznik zawieźli i został zregenerowany, okazał sie automat i szczotki :) 6 miechów gwary gość dał, ale myślę że już będzie śmigać wiele kilometrów :) Policzył sobie za to 145 zł , wiec chyba nie jest źle :) Mają być mrozy to przetestuje autko choć myślę, że już będzie palił jak szalony :)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Wracając do motywu akumulatorów oraz alternatorów jakie producent montuje w naszych AUDI.
Temat mnie zainteresował ponieważ kiedyś zwróciłem uwagę że mam bardzo duży akumulator w swoim aucie. Moje audi jeździło w przyszpitalnej stacji dowożenia krwi i miało kilka dodatkowych urządzeń więc to jest przyczyną zamontowania seryjnie większego akumulatora.
Rozkodowałem kody we wlepce:
J1U - akumulator 450A (95 Ah)
8GU - alternator 140A
F4Z - ambulance wyposażenie
Akumulator tak wygląda:

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Elektryka i elektronika 

[ IP: 3.147.81.214 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa