 |
|
Regulacja LPG I Generacji ?? |
| Autor |
Wiadomość |
|
|
Wysłany: Nie 15 Kwi, 2012 18:30 Regulacja LPG I Generacji ??
|
|
|
Witam mam pytanie jak samemu wyregulować LPG ?? wyregulowałem na tzw "cegłę" ale czy napewno to dobre rozwiązanie auto ożyło lepiej sie zbiera i wg ale nie o to chodzi wcześniej auto też dobrze chodzilo(po regulacji lepiej) ale palilo w miescie 17 w góre L gazu i teraz pytanie któryą śrubą regulować dawke aby auto mniej palilo zdaje sobie z tego sprawe ze bedzie tracić moc tą na wężu czy parowniku ?? niby ta od parownika jest od obrotów jałowych ale udało mi sie również dowiedziec iz ta śruba jest od ciśnienia gazu więc którą wkrecac wiem ze o 1/4 obrotu na jałowym ustawialem na parowniku 800 obr ale wydaje mi sie ze skoro auto teraz odrzylo znaczy ze dawka jest duza co za tym idzie duze spalanie ?? juz w głowie mam mętlik z powodu informacji wyczytanych na roznych forach i sie pogubilem dodam chodzi o audi 100 C4 2.3 AAR wiem ze to auto pali duzo no ale bez przesady
A i zapomniałbym korzystałem z tych informacji z tej, że strony Regulacja LPG |
|
|
|
|
|
 |
pawcio


Model: C5,B5
Silnik: AWX,AVG
Zasilanie: ON
Nadwozie: avant
Pomógł: 16 razy Wiek: 40 Dołączył: 13 Maj 2009 Wszystkie posty: 1942
     
Piwa: 48/5 Skąd: Olsztyn
|
|
|
|
 |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Pon 16 Kwi, 2012 10:11
|
|
|
| Stratoss napisał/a: | Przy parowniku posiadam tylko jedną śrubę nie posiadam właśnie tej od naciągania membramy jest to parownik Lovtec'a nr nie znam instalacja jest bardzo stara 10 lat ma prawie czeka mnie wymiana butli lub poprostu wywalenie jej a propo rozmawiałem z gaziarzem na temat wymiany butli jak sie zapytalem ile to kosztuje i ze jest to typ walcowy to on do mnie z tekstem ze wpierw powinienem zapytać czy taka wg jest wytłumaczył mi że podobno większość walcowych nie dostały atestu czy tam legalizacji i jest z nimi spory problem wiec zapytalem sie czy jest mozliwosc w koło wsadzić powiedział ze tak z tym ze koszty by sporo wzrosły ze wzgledu na inna butle i zawór ktory ma poniewaz jak bym wymienial butle musi byc dokladnie taka sama jak poprzednia wymiary i wg bo takto wlasnie cos tam nie bedzie pasowac i bedzie trzeba nowe wlozyc gdzie koszty by mnie wyniosly okolo 800zł lub wiecej ze wszystkim butla 60L niby autoryzowany serwis gazu lovato i innych firm ale dobra zdzwil mnie rowniez tym ze jak poprosilem o wymiane filterka co by mu chwile zajelo mimo tego ze stal jeden z drugim i podpieral sciane powiedzial ze musze sie umowic w kalendarzyk moze pojechac do innego ?? | takiemu majstrowi od razu bym podziekował, bo to wg. nie amator cudzej gotówki! Jest mozliwsc zrobienia atestu na te butle, którą Ty masz. Mozesz taże kupic uzywke z waznym atestem i przełozyć. |
_________________ Gość Witamy na forum ATT
http://pl.youtube.com/watch?v=350tD8E7htM
POMAGAM TYLKO NA FORUM
Piszę poprawnie po polsku.
niegdyś:
Audi 100 C3 2.0 D
Audi 80 1,8
Audi 80 Coupe 2,0
Audi 90 2.3
Audi V8 4,2
Audi A6 2.8 Quattro
Audi A6 1.8T Avant
Audi A6 1.8T Avant TIPTRONIC
Audi A6 2,4 AVANT TIPTRONIC
Audi A2 1,4 MPI
Audi A6 2.7 BI TURBO TIPTRONIC
Audi A2 1.4 TDI
Audi A6 1.9 TDI AVANT MULTITRONIC
Audi A4 B5 1.8
Audi A6 Allroad 2.5 TDI Tiptronic
Audi A6 3.0 quattro AVANT TIPTRONIC
obecnie:
Audi A3 Cabrio Stronic
 |
|
|
|
|
|
 |
|
|
|
|
|
 |
pawcio


Model: C5,B5
Silnik: AWX,AVG
Zasilanie: ON
Nadwozie: avant
Pomógł: 16 razy Wiek: 40 Dołączył: 13 Maj 2009 Wszystkie posty: 1942
     
Piwa: 48/5 Skąd: Olsztyn
|
|
|
|
 |
|
|
|
|
|
 |
pawcio


Model: C5,B5
Silnik: AWX,AVG
Zasilanie: ON
Nadwozie: avant
Pomógł: 16 razy Wiek: 40 Dołączył: 13 Maj 2009 Wszystkie posty: 1942
     
Piwa: 48/5 Skąd: Olsztyn
|
Wysłany: Sro 18 Kwi, 2012 19:21
|
|
|
to już najlepiej sprawdzisz w trakcie jazdy, trzeba tak ustawiać żeby auto nie zamulało i paliło w granicach rozsądku |
_________________ wiele serc, jedno bicie - tylko AUDI ponad życie
Witam cię Gość
 |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
| Losowe tematy » Elementy silnika |
|
[ Twoje IP to: 216.73.217.85, używasz: Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ] Pamiętaj, że w internecie nikt nie jest anonimowy. |  |