Elektryka i elektronika » Problem ze światłami dziennymi
Odpowiedz do tematu
 Problem ze światłami dziennymi
Więc tak mam lampy Bi-ksenon bez DRL kodowanie jakie mam ustawione to: 10031 nie mam haka ani czujnika światła, nadwozie kombi. Patrząc na poniższy opis kodowania wygląda, że jest wszystko ok. Jednak nigdy nie zapalają mi się światła dzienne, a chciałbym mieć tak aby po przekręceniu kluczyka zalały się światła dzienne. W tej chwili palą się światła postojowe i mogę włączyć na światła mijania (Bi-ksenon) Proszę o pomoc



Jeśli chodzi o kraj nie mogę zmienić na 2 bo nie zapisuje mi takich ustawień. Nie ma pojęcia jak załączyć światła dzienne.




Kodowanie MCE w nadwoziu B7

?xxxx: Nadwozie
0 - Sedan
1 - Avant
2 - Cabrio

x?xxx: Czujnik światła i deszczu
0 – brak
1 – zainstalowany

xx?xx: Moduł haka
0 – brak
1 – zainstalowany

xxx?x: Reflektory
0 – Halogenowe bez DRL
1 – Halogenowe z DRL
2 - Bi-ksenon z DRL
3 - Bi-ksenon bez DRL
4 - Bi-ksenon z DRL (oświetlenie tablicy rejestracyjnej i tylne światła automatycznie)

xxxx?: Kraj
1 – Reszta Świata / kraje skandynawskie / Dania / Chorwacja / kraje bałtyckie (Bi-ksenon)
2 – Kraje skandynawskie / Dania / Chorwacja / kraje bałtyckie (bez Bi-ksenonu)
3 – USA/Kanada (Bi-ksenon)
4 – Canada (bez Bi-ksenonu)
5 - Specjalne pojazdy

Postaw piwo autorowi tego posta
 
NIe rozumiem, masz napisane w swoim kodowaniu bez DRL, podajesz opcje kodowan i czemu nie zmienisz na z DRL ? Według mnie powinienes miec 10021

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Lampy mam bez DRL i w kodowaniu też jest bez DRL więc chyba jest ok kodowanie.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Nie powiem Ci na 100% ale skoro nie włączyłeś tej funkcji to jak inaczej chcesz to uruchomić (pomijając kwestie przepisów, które będziesz łamał jak Ci się uda). Nie wiem jak w Twoim aucie jest. Jeśli masz lampę bez DRL a włączysz to w kodowaniu to nie wiem czy lampa zacznie w jakiś sposób zachowywać się na podobieństwo takiej z tą funkcją - tego Ci nie powiem. Ale sprawdzić nie zaszkodzi a może do tego czasu odezwie się tutaj osoba która ma większą wiedzę na ten temat.

I przestańcie z tym DLR. Myślałem że w pierwszym poście przez pomyłkę ale teraz widzę że celowo. Poprawcie swoje posty i wpiszcie DRL (Daytime Running Lights) to kiedyś ktoś szukający info znajdzie ten temat bo nikt w wyszukiwarce nie wpisze z błędem.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Zmień w kodowaniu 3 na 2.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Witam,

Dziękuję zmieniłem z 3 na 2 i działa. wielkie dzięki

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Elektryka i elektronika 

[ IP: 3.129.211.87 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa