Skrzynie automatyczne » Problem ze skrzynią automatyczną w audi Rs6
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
 Problem ze skrzynią automatyczną w audi Rs6
Witajcie. Mam problem z rs6. Została przyprowadzona do mnie ponad pół roku temu. na początku pobytu była często przestawiana itp ale ostatnio długo stała bez ruchu... Dwa dni temu brat poszedł ją odpalić. postanowił się przejechać nią po podwórku. Miał problem z ruszeniem bo zawsze gdy wrzucał na drive szarpała i gasła. gdy udało mu się ruszyć, przejechał kawałek i miał problem ze wstecznym ale udało mu się ją odstawić. Wczoraj gdy ją odpaliliśmy chodziła dość długo ale nie da się wybrać biegu :/ Nie wiem co się stało ;/ czy może to być wina sprzęgła ? I mam jeszcze dwa pytania. Czy ten but koło skrzyni powinien się świecić? oraz od czego jest kontrolka żółtego trójkąta ze strzałką dookoła ? Z góry dzięki za pomoc.


Uwagi obslugi forum:
zapraszam do zapoznania się z regulaminem forum
Pasiak


Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: Problem ze skrzynią automatyczną w audi Rs6
skoku8 napisał/a:
Witajcie. Mam problem z rs6. Została przyprowadzona do mnie ponad pół roku temu. na początku pobytu była często przestawiana itp ale ostatnio długo stała bez ruchu... Dwa dni temu brat poszedł ją odpalić. postanowił się przejechać nią po podwórku. Miał problem z ruszeniem bo zawsze gdy wrzucał na drive szarpała i gasła. gdy udało mu się ruszyć, przejechał kawałek i miał problem ze wstecznym ale udało mu się ją odstawić. Wczoraj gdy ją odpaliliśmy chodziła dość długo ale nie da się wybrać biegu :/ Nie wiem co się stało ;/ czy może to być wina sprzęgła ? I mam jeszcze dwa pytania. Czy ten but koło skrzyni powinien się świecić? oraz od czego jest kontrolka żółtego trójkąta ze strzałką dookoła ? Z góry dzięki za pomoc.

Kontrolka trójkąta oznacza awarię lub wyłączenie systemu ESP. Może być to przyczyną awarii automatycznej skrzyni, a dokładnie jej elektroniki. Nie masz innego wyjścia jak podłączyć się pod diagnozę i zlokalizować usterkę lub wróżba z fusów. Ta pierwsza metoda jest w 122% skuteczniejsza od tej drugiej. ;-)
Na początek sprawdź stan ATF w skrzyni i ewentualnie go uzupełnij. Biorąc pod uwagę, że jest to RS, to nie wróży niczego dobrego. Znaleźć dziś RSa w idealnym stanie za dobrą cenę to wielki sukces.

Postaw piwo autorowi tego posta

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Skrzynie automatyczne 

[ IP: 3.21.104.109 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa