W końcu to nastąpiło i padł "akumator", dosłownie 0%. W związku z tym nie mogę się do niego dostać. Elektryczne otwieranie klapy bagażnika naturalnie nie działa. I okazuje się, że kluczyk nie wchodzi do bembenka. Ale mam dostęp do kabiny i silnika.
Czy jest sposób aby wpiąć napięcie do przewodów w komorze silnika lub kabinie. Aby awaryjnie zasilić układ. I tym samym wymontować akumator?
A może jakieś inne patenty?
Dotyczy A8 D3.
Za wskazówki i rozwiązania będę dźwięczny.