Elementy silnika » Audi 80 1.6 Pierburg
Odpowiedz do tematu
 Audi 80 1.6 Pierburg
Witam wszystkich forumowiczów , mam taki problem kupiłem drugie Audi 80 91 r 1.6 w czystej benzynie , oznaczenie PP . Samochód mi się dławi jak dodam raptownie gazu , jeżeli daje jej stopniowo to jest ok , wymieniłem filtr powietrza , paliwowy i dalej jest to samo , rozdząd mam dobrze ustawiony i zapłon mi sie wydaje ,że też .
Sąsiad ma taką samą tyle ,że w gazie i jest ok .
I jeszcze jedno , ona wcale nie ma ssania , gdzie szukac przyczyny braku ssania , w gaźniku jest jakiś elektro zawór , czy to działa na zasadzie temperatury płynu ?
Bo jak jest zimno to kręci , łapie , ale odpala dopiero po paru razach .
Proszę was o poradę bo już nie mam do niej zdrowia , jednak co 80 na wtrysku to na wtrysku ;)

Pozdrawiam .

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: Audi 80 1.6 Pierburg
papasmurf napisał/a:
Witam wszystkich forumowiczów , mam taki problem kupiłem drugie Audi 80 91 r 1.6 w czystej benzynie , oznaczenie PP . Samochód mi się dławi jak dodam raptownie gazu , jeżeli daje jej stopniowo to jest ok , wymieniłem filtr powietrza , paliwowy i dalej jest to samo , rozdząd mam dobrze ustawiony i zapłon mi sie wydaje ,że też .
Sąsiad ma taką samą tyle ,że w gazie i jest ok .
I jeszcze jedno , ona wcale nie ma ssania , gdzie szukac przyczyny braku ssania , w gaźniku jest jakiś elektro zawór , czy to działa na zasadzie temperatury płynu ?
Bo jak jest zimno to kręci , łapie , ale odpala dopiero po paru razach .
Proszę was o poradę bo już nie mam do niej zdrowia , jednak co 80 na wtrysku to na wtrysku ;)

Pozdrawiam .
co do dlawienia to obstawiam usterke gaznika.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Chodzi ci o ogólne wyregulowanie gaźnika ?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
zobacz czy działa membrana. zdejmij filtr i przy wyłączonym silniku zobacz czy z dyszy nad gardzielą przy dodaniu gazu leci siurkiem paliwo.

edit-

odpal silnik i poruszaj gaźnikiem czy nie masz czasami pęknietą podstawę

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Elementy silnika  

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa