GPS i GSM » Problem z buczeniem w RNS-D
Odpowiedz do tematu
 Problem z buczeniem w RNS-D
Witam. Chciałbym prosić o pomoc w ustawieniu audio. Jestem po przekładce radia Chorus na RNS-D. Stan znany nie gra teraz tył tzn gra ale po ustawieniu radia głośniej a jak jest ściszony głos to z głośników słychać buczenie. Trzeba dać tak na połowę aby owe buczenie było nie słyszalne. Próbowałem już podpinać przez adapter tego typu: http://allegro.pl/glosniki-tyl-sub-adap ... 92183.html i nic to nie dało. Nagłośnienie zwykłe bez BOSE. Nie wiem czy gdzieś trzeba dać dodatkowo plus czy mase? Jestem zielony w tym temacie. Jest wiele postów na różnych portalach ale żaden nie opisuje krok po kroku jak to podpiąć żeby grało i czy w ogóle się da. Ja jestem zielony i bardzo bym prosił o taką poradę lub o podłączenie jak ktoś jest z zachodniopomorskiego i jest chetny to jestem w stanie opłacić taką usługę, U mnie w okolicy nie ma nikogo takiego i jeżdże teraz tylko z głośnikami na przód bo tył i subwoofer mam odłączony bo boje się że te buczenie jest spowodowane jakimś zwarciem i nie chciałbym spalić Navi. Bardzo proszę o pomoc.

Pozdrawiam Serdecznie

Z góry dziękuję za zainteresowanie

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Wygląda mi to na uszkodzenie RNS. Przekładka radia jest plug & play i nie trzeba nic zmieniać w kodowaniu jeżeli gra przód. Tył gra zawsze. Pinologia jest zawsze taka sama. Musiabyś opisać kodowanie swojej nawigacji aby wykluczyć błedne kodowanie, ale do tego będziesz potrzebować kabek KKL i VAG-COM.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Posiadam Viaken 5053 czy tym sprawdze?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
nieldos napisał/a:
Posiadam Viaken 5053 czy tym sprawdze?

Nie mam zielonego pojęcia. Próbuj.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Znalazlem cos takiego moze od razu ktos mi powie czy to DX czy non DX

Jak nie to to szukam dalej

4B0035192K
RNS
4.2
H06
BN0
COD:00400
Kod stacji serwisowej: 16974

Dodam ze posiadam zmieniarke i chodzi

[ Dodano: Nie 25 Paź, 2015 17:37 ]
Skoro wszystko powinno chodzic to moze mam zle podpiety ten trzeci plus i dlatego tak sie dzieje albo brak masy gdziesna radiu - nie wiem teraz zglupialem jak napisales ze to powinno grac to moze cos skopalem zle podlaczajac albo czegos w ogole nie podlaczajac? Przeczytalem juz bardzo wiele na ten temat i juz glupieje.... Brak sil.....

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Przy złym podłaczeniu nie uruchomiłbyś nawigacji. Kodowanie zmień na 203.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » GPS i GSM  

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa