Witam,
Mam taki problem. Podczas jazdy jak puszczę nagle gaz na biegu niezależnie którym słychać stuknięcie, tak samo też się dzieje jak potem nacisnę na pedał gazu. Jadąc jak wcisnę najpierw sprzęgło a potem hamuję to tak się nie dzieje. Zawieszenie sprawdzone, nie ma luzów. Silnik pracuje równo (1.4 tdi 75KM).
Gdzie może być ten luz, bo to ewidentnie na przełożeniu napędu i jest dość spory bo zanim nie stuknie nie czuć że auto przyśpiesza, mowa oczywiście o małych ułamkach sekundy.
Proszę o pomoc i pozdrawiam
Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
Audi a2 stukanie
Re: Audi a2 stukanie
a polosie sprawdzone?
| Slawko4xc napisał/a: |
| Witam,
Mam taki problem. Podczas jazdy jak puszczę nagle gaz na biegu niezależnie którym słychać stuknięcie, tak samo też się dzieje jak potem nacisnę na pedał gazu. Jadąc jak wcisnę najpierw sprzęgło a potem hamuję to tak się nie dzieje. Zawieszenie sprawdzone, nie ma luzów. Silnik pracuje równo (1.4 tdi 75KM). Gdzie może być ten luz, bo to ewidentnie na przełożeniu napędu i jest dość spory bo zanim nie stuknie nie czuć że auto przyśpiesza, mowa oczywiście o małych ułamkach sekundy. Proszę o pomoc i pozdrawiam |
okazało się, że skrzynia biegów.
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych