Skrzynie manualne » maly zgrzyt przy ruszaniu
Odpowiedz do tematu
 maly zgrzyt przy ruszaniu
mama nadzieje ze ktos chociaz troszke mi podpowie co to moze byc , wyglada to tak przy pierwszym odpaleni motoru i ruszaniu czy to na jedynce czy na dwojce slychac sekundowy zgrzyt przy dalszej jezdzie jest juz ok nawet jak sie zatrzymam i rusze jest ok to wystepuje o dziwo tylko za pierwszym ruszeniem po wlonczeniu motoru .bylem u mechanika z zawieszeniem wszystko ok przeguby ok stwierdzil ze to moze byc kolo dwomasowe i przeraza mnie cena jaka mi powiedzial 3000 zl :!: pojade jeszcze do aso moze tam mi cos podpowiedza tak czy inaczej moze ktos sie zna na tymimi podpowie pare opcij co to moze byc dzieki wielkie

Postaw piwo autorowi tego posta
 
piotr urbanski napisał/a:
tylko za pierwszym ruszeniem po wlonczeniu motoru


rozumiem że na drugi dzień, czy też jak postoji parę godzin?
i jest to wmomencie puszczania sprzęgła czy w momencie toczenia się juz kół?
używasz ręcznego i czy był sprawdzany?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
witam to sie dzieje przy karzdym odpaleniu silnika wystarczy go wylonczyc i wlonczyc ,recznego raczej urzywam,co do sprzegla to chyba slychac to chrupniecie doslownie na samiutkim koncu jak puszczam sprzeglo,i moze dodam ze sprzeglo mi lapje na samej gorze pedala.wiesz nie mam zaufanego mechanika jeden mowi ze to poczatki dwomasy i bedzie mnie to kosztowalo 3000 zl a moze to jakas blachostka ktora bedzie kosztowala pare zloty a on mnie skasuje pare ale tys,co mnie dziwi to ta sprawa ze dzieje sie tak przy pierwszym ruszeniu dalej nic,stane na swiatlach ruszam i jest ok podjade na parking zgaszam,odpalam i jest chrrrrup i gdybym nie zgaszal silnika przez caly dzien to uslyszal bym chrrrrup tylko rano :-D moze zaczne tak robic :lol: ale to nie czas na zarty bo sprawa moze byc kosztowna :mrgreen: dzieki za podpowiedz bo ja sie kompletnie nie znam

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Coś mi się wydaje, że mechanior ma rację. Przy wciśnięciu sprzęgła jest jakaś różnica?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
ojjj lepiej zeby nie mial,nie no na sprzegle nie ma zadnej roznicy,czy chodzi ci o to zeby wcisnac sprzeglo spowrotem przy ruszaniu i zeby potoczyl sie sam?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
piotr urbanski napisał/a:
ojjj lepiej zeby nie mial,nie no na sprzegle nie ma zadnej roznicy,czy chodzi ci o to zeby wcisnac sprzeglo spowrotem przy ruszaniu i zeby potoczyl sie sam?

Nie. Chodzi mi o te stuki. Odpal silnik na sprzęgle i zobacz co się dzieje.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Skrzynie manualne 

[ IP: 18.216.32.116 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa