Skrzynie automatyczne » Kaseta w automacie A6 C4
Odpowiedz do tematu
 Kaseta w automacie A6 C4
Witam. Mam takie pytanie. Chce wymienic olej w skrzyni biegow w AUDI A6 2.6 ABC z 97r. Gdzies wyczytalem ze jest cos takiego jak kaseta w srodku i ze ja tez sie czysci. Moje pytanie, jakby ktos mogl mi opisac jak to miej wiecej wyglada jak to wyjac i wyczyscic? Bede wdzieczny za wszystkie wskazowki. Pozdrawiam.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
temat byl wieloktotnie opisywany na forum opcja szukaj i sie dowiesz ;)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
bialy, ponad dwa i pół roku jesteś z nami a działu "Powitanie" nie odwiedziłeś zgodnie z regulaminem...

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: Kaseta w automacie A6 C4
bialy napisał/a:
Witam. Mam takie pytanie. Chce wymienic olej w skrzyni biegow w AUDI A6 2.6 ABC z 97r. Gdzies wyczytalem ze jest cos takiego jak kaseta w srodku i ze ja tez sie czysci. Moje pytanie, jakby ktos mogl mi opisac jak to miej wiecej wyglada jak to wyjac i wyczyscic? Bede wdzieczny za wszystkie wskazowki. Pozdrawiam.
nie zrozum mnie źle, ale odradzam Ci własnoręczne czyszczenie kasety, gdyż już jej nie poskładasz, zrób czyszczenie statyczne lub zaprowadź auto do warsztatu, gdzie mają pojęcie o automatach.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
bialy, ponad dwa i pół roku jesteś z nami a działu "Powitanie" nie odwiedziłeś zgodnie z regulaminem...

Zgodnie ze wskazówkami odwiedziłem i napisałem. Mam nadzieje że poprawnie :-)

[ Dodano: Czw 11 Gru, 2014 17:09 ]
Szukalem i dowiedzialem sie tylko ze ta kasete trzeba wykrecic i ze ja wyczyscic, wymyc. Ale jakby ktos mogl mi napisac dokladniej jak ja wyczyscic? Czy mozna benzyna ekstrakcyjna to zrobic? Czy trzeba jeszcze jakos ja rozkrecic zeby dostac sie to tych kanalikow? Prosze o szybka odpowiedz bo dzisiaj juz spuscilem olej odkrecilem miske i filtr zeby zamowic, a jutro moglbym to zlozyc.

[ Dodano: Sob 17 Sty, 2015 14:36 ]
Po przemysleniu postanowilem wymienic tylko ATF i filtr, kasety nie ruszalem bo nie czulem sie na silach. Wczesniej myslalem ze po wymianie oleju przejdzie ale niestety sie mylilem, a mianowicie szarpanie skrzyni podczas jazdy. Dokladniej do najbarzdziej odczuwalne w zakresie predkosci 80-130 km/h, gdy puszczam i dodaje gazu. Przypuszczam ze to moga byc zuzyte tarczki sprzegla ale moge sie mylic i moje pytanie czym to szarpanie moze byc spowodowane. Pzdr.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Skrzynie automatyczne 

[ IP: 3.139.238.76 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa