GPS i GSM » Jaki to model ? Co da się z nią zrobić
Odpowiedz do tematu
 Jaki to model ? Co da się z nią zrobić
Witam wszystkich i na wstępie przepraszam jeśli już było,ale nie chciałem odgrzewać jakiegoś kotleta w czyimś temacie.Do rzeczy,mam a6 z 99r a w niej navigation plus i stare mapy (po niemcu :-P pokrycie Niemcy 2004\2005 ) marzy mi się aktualizacja map jak również oprogramowania z polskim językiem w navi jak i FIS-ie jeśli było by to możliwe.Czytając troszkę na ten temat natknąłem się na info,że są jakieś dwie wersje DX i NO-DX i podobno jedną da się przerobić a drugiej nie.Zrobiłem kilka zdjęć i mam nadzieję,że one coś wam powiedzą.Bardzo bym prosił o pomoc,najchętniej Adi-ego202 z polecenia Pasiaka (którego serdecznie pozdrawiam i dziękuję za wszystkie rady,miły kontakt i wyrozumiałość). Wybaczcie jeśli się wygłupiłem/wygłupie,ale jestem zielony w tym temacie.








Postaw piwo autorowi tego posta
 
Z tego co widzę, to jest non DX czyli sprzęt z którym nie poszalejesz. Zrób jeszcze dla pewności fotkę tyłu RNSa

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Na wstępie wielkie dzięki Adi za szybką odp. a jeśli chodzi o temat to mnie nie pocieszyłeś i jedyne co mi przychodzi do głowy to skrót PKP czyli (Pięknie Ku..wa,Pięknie),,ale mam cień nadziei,że coś może by się jednak dało z tym zrobić co ? zrobiłem zdjęcie tyłu i mam nadzieję,że coś się wyjaśni.





Postaw piwo autorowi tego posta
 
gigus13 napisał/a:
mam nadzieję,że coś się wyjaśni.


123% stary system non DX.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Tak więc lipa straszna,a jest coś co można by było jeszcze zrobić z tym sprzętem a żeby jakoś go usprawnić ? jakiś update softu może ?Irytuje mnie strasznie jak coś jest (mam) a nie mogę tego używać jak bym chciał.Proszę o jakąś pomoc,pozdrawiam.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Nie uruchomisz w tym sprzęcie żadnych nowych map. To zupełnie inny system.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
No to załamałem się totalnie,jak tak.Za proponuj mi proszę jakieś rozwiązanie (jeśli istnieje),co bym mógł zrobić ,czy może wymienić nawigację na model z którym da się coś zrobić (tylko jaki miał by to być model) a może alternatywa dla oryginalnej nawigacji ?,ale co by się wkomponowało (marka,model) i wypełniło schludnie miejsce po oryginale ?.Kurde no załamałem się tym.Mam nawigację i stare jak świat mapy,sytuacja jak z muzeum-mam przed nosem dzieło sztuki,ale....bez użytkowej :wysmiewacz: .Przepraszam,ale to śmiech przez łzy niestety.Adi podsuń mi proszę rozwiązanie z tej beznadziejnej sytuacji.Pozdrawiam

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Poszukaj RNS-D DX plug&play zainstalujesz bez komplikacji.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi Przepraszam za głupie z twojego punktu widzenia pytanie,ale po czym i jak rozpoznać nawigację DX od NO-DX ?.Pewnie będę szukał na aukcjach a nie każdy pisze czy to DX czy NO-DX ponieważ jak sądzę się nie zna (jak ja) lub "nie chce się znać" (trafić jelenia i ożenić).Bardzo proszę podpowiedz po czym rozpoznać np. (oglądając zdjęcia) bo nie chciał bym być jednym z takich "jeleni".Kolejne pytanie raczej jako ciekawostka,ale rozważam taką alternatywę,mianowicie sprzęt firmy "Zenec" np.coś takiego.



Bardzo proszę o odp.pozdrawiam

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Zenec jest bardzo dobrą marką, ale też bardzo drogi. RNS-D DX charakteryzuje się dwoma wejściami antenowymi. Przeglądnij ten post http://www.audi-tech-team...tora-vt3207.htm

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Podepnę się pod temat, znalazłem aukcję z radiem ZENEC
http://allegro.pl/stacja-...4531723085.html
i trochę droższe
http://allegro.pl/zenec-z...4464623818.html
i teraz pytanie czy warto zakupić taki wynalazek, oraz czy odpalą na nim jakieś ciekawe mapy, i czy filmy odpalą z USB??

Postaw piwo autorowi tego posta
 
pawcio napisał/a:
czy odpalą na nim jakieś ciekawe mapy

Nie odpalą żadne.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Filmy pewnie też nie??

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Z opisu wyglada ze filmy powiny lataca ale jak jest naprawde to ktusz to wie :mrgreen:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Dokładnie, myślę że nasz mag ADI będzie wiedział

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » GPS i GSM  

[ IP: 3.128.30.77 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa