Skrzynie automatyczne » Dobry mechanik od skrzyń automatycznych Warszawa i okolice
Odpowiedz do tematu
 Dobry mechanik od skrzyń automatycznych Warszawa i okolice
Witam. Czy ktoś może ma pojęcie gdzie w Warszawie jest jakiś dobry mechanik od skrzyń automatycznych multitronic? Posiadam Audi A6 c5 z 2005 r. Chodzi mi o to, że wyskakuje mi cały czas problem, mryga napis PRNDS, dotychczasowy mechanik się poddał i powiedział, że nie ma takiego specjalistycznego programu komputerowego pod grupę volkswagena, tylko że ma uniwersalny pod wszystkie auta BOSCH. Twierdzi, że to sterownik skrzyń, ewentualnie potencjometr skrzyń, który jest gdzieś wewnątrz.

Czy ktoś zna jakiegoś magika właśnie z Warszawy albo okolic W-wy. No i dobrze by było żeby nie krzyczał z 5 tys. zł tak jak pewnie w serwisie ASO ;audi;

Pozdrawiam

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: Dobry mechanik od skrzyń automatycznych Warszawa i okoli
Fotis1985 napisał/a:
Witam. Czy ktoś może ma pojęcie gdzie w Warszawie jest jakiś dobry mechanik od skrzyń automatycznych multitronic? Posiadam Audi A6 c5 z 2005 r. Chodzi mi o to, że wyskakuje mi cały czas problem, mryga napis PRNDS, dotychczasowy mechanik się poddał i powiedział, że nie ma takiego specjalistycznego programu komputerowego pod grupę volkswagena, tylko że ma uniwersalny pod wszystkie auta BOSCH. Twierdzi, że to sterownik skrzyń, ewentualnie potencjometr skrzyń, który jest gdzieś wewnątrz.

Czy ktoś zna jakiegoś magika właśnie z Warszawy albo okolic W-wy. No i dobrze by było żeby nie krzyczał z 5 tys. zł tak jak pewnie w serwisie ASO ;audi;

Pozdrawiam
znajdź na poczatek kogoś z VAGem, i koniecznie zapisz numery błędów,jak będziesz miał numery tych błędów to napisz nam i bedzie wiadomo co jest uszkodzone. pozdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
możesz podjechac do samko ceny umiarkowane i znają się na robocie nie jedz przypadkiem do auto józefów przesadzają i to ostro z cenami ostatnio dzwoniłem
z zapytaniem o czujnik prędkosci skrzyni krzykneli 250 zł za używkę a w serwisie u szewczyka nówka 129 zł pozdro

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Skrzynie automatyczne 

[ IP: 3.15.221.67 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa