Elektryka i elektronika » [A6 C5] Kodowanie kluczyka "banana" z C6
Odpowiedz do tematu
 [A6 C5] Kodowanie kluczyka "banana" z C6
Witam,

czy ktoś już może przerabiał dorabianie kluczyka z C6?
W C5 kluczyk pracuje na 433,92MHz a w C6 są częstotliwości 433MHz i 434MHz.

Nie mniej jednak po rozkodowaniu wyposażenia wyszło mi coś takiego:


5D1 = Carrier frequency 433.92 to 434.42 mhz


Nie wiem czy mogę to interpretować jako zakres działania centralki - bo jeśli tak to kluczyk z C6 powinien działać bez problemu.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Domyślam się, że chodzi Ci o pilota nie o immo?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Dokładnie:)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Te dwa klucze mają inna budowę różnią się od siebie budową i obawiam się, że to Ci nie wyjdzie. Jest takie powiedzenie - osobie która nie wie o tym, że jest coś niemożliwe zawsze się udaje. ;-) Mimo to częstotliwości pracy odbiornika w module komfort są trochę rozbieżne i tu jest ten główny problem.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Minie to powiedzenie zazwyczaj nie dotyczy ale kto wie;) Muszę dorobić drugi kluczyk a obudowa banana mi się podoba. Jeśli się nie uda - a jestem świadom takiej możliwości tylko szukam potwierdzenia - to albo dorobię płytkę albo wpakuję w jakiś sposób z kluczyka starszego typu;)

Na razie czaję się na okazję zakupu kluczyka w dobrej cenie:0

Nie omieszkam zdać relacji z poczynań:)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Oofol napisał/a:
Minie to powiedzenie zazwyczaj nie dotyczy ale kto wie;) Muszę dorobić drugi kluczyk a obudowa banana mi się podoba. Jeśli się nie uda - a jestem świadom takiej możliwości tylko szukam potwierdzenia - to albo dorobię płytkę albo wpakuję w jakiś sposób z kluczyka starszego typu;)

Na razie czaję się na okazję zakupu kluczyka w dobrej cenie:0

Nie omieszkam zdać relacji z poczynań:)

Po co się wysilać. Za 50zł masz gotowca http://amt-alarmy.pl/inde...q=&r=0&rg=0&sg= do tego któryś z takich gadżetów http://amt-alarmy.pl/inde...q=&r=0&rg=0&sg= lub alarm i masz komplet

Postaw piwo autorowi tego posta
 
O proszę! A da radę to zkodować z seryjną centralką?

W 80tce mam od nich centralkę i działała dobrze przez ponad 2 lata - teraz zaczyna szwankować nadajnik..

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Oofol napisał/a:
O proszę! A da radę to zkodować z seryjną centralką?

W 80tce mam od nich centralkę i działała dobrze przez ponad 2 lata - teraz zaczyna szwankować nadajnik..

Sterownik podłączasz pod zamek i zamyka jak z oryginalnego pilota

Postaw piwo autorowi tego posta
 
I comfort też będzie działał?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Oofol napisał/a:
I comfort też będzie działał?

Nawet z domykaniem szyb.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Elektryka i elektronika 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa