Witam,
czy ktoś już może przerabiał dorabianie kluczyka z C6?
W C5 kluczyk pracuje na 433,92MHz a w C6 są częstotliwości 433MHz i 434MHz.
Nie mniej jednak po rozkodowaniu wyposażenia wyszło mi coś takiego:
5D1 = Carrier frequency 433.92 to 434.42 mhz
Nie wiem czy mogę to interpretować jako zakres działania centralki - bo jeśli tak to kluczyk z C6 powinien działać bez problemu.
Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
[A6 C5] Kodowanie kluczyka "banana" z C6
Po co się wysilać. Za 50zł masz gotowca http://amt-alarmy.pl/inde...q=&r=0&rg=0&sg= do tego któryś z takich gadżetów http://amt-alarmy.pl/inde...q=&r=0&rg=0&sg= lub alarm i masz komplet
Sterownik podłączasz pod zamek i zamyka jak z oryginalnego pilota
Nawet z domykaniem szyb.
Domyślam się, że chodzi Ci o pilota nie o immo?
Dokładnie:)
Te dwa klucze mają inna budowę różnią się od siebie budową i obawiam się, że to Ci nie wyjdzie. Jest takie powiedzenie - osobie która nie wie o tym, że jest coś niemożliwe zawsze się udaje.
Mimo to częstotliwości pracy odbiornika w module komfort są trochę rozbieżne i tu jest ten główny problem.
Minie to powiedzenie zazwyczaj nie dotyczy ale kto wie;) Muszę dorobić drugi kluczyk a obudowa banana mi się podoba. Jeśli się nie uda - a jestem świadom takiej możliwości tylko szukam potwierdzenia - to albo dorobię płytkę albo wpakuję w jakiś sposób z kluczyka starszego typu;)
Na razie czaję się na okazję zakupu kluczyka w dobrej cenie:0
Nie omieszkam zdać relacji z poczynań:)
Na razie czaję się na okazję zakupu kluczyka w dobrej cenie:0
Nie omieszkam zdać relacji z poczynań:)
| Oofol napisał/a: |
| Minie to powiedzenie zazwyczaj nie dotyczy ale kto wie;) Muszę dorobić drugi kluczyk a obudowa banana mi się podoba. Jeśli się nie uda - a jestem świadom takiej możliwości tylko szukam potwierdzenia - to albo dorobię płytkę albo wpakuję w jakiś sposób z kluczyka starszego typu;)
Na razie czaję się na okazję zakupu kluczyka w dobrej cenie:0 Nie omieszkam zdać relacji z poczynań:) |
Po co się wysilać. Za 50zł masz gotowca http://amt-alarmy.pl/inde...q=&r=0&rg=0&sg= do tego któryś z takich gadżetów http://amt-alarmy.pl/inde...q=&r=0&rg=0&sg= lub alarm i masz komplet
O proszę! A da radę to zkodować z seryjną centralką?
W 80tce mam od nich centralkę i działała dobrze przez ponad 2 lata - teraz zaczyna szwankować nadajnik..
W 80tce mam od nich centralkę i działała dobrze przez ponad 2 lata - teraz zaczyna szwankować nadajnik..
| Oofol napisał/a: |
| O proszę! A da radę to zkodować z seryjną centralką?
W 80tce mam od nich centralkę i działała dobrze przez ponad 2 lata - teraz zaczyna szwankować nadajnik.. |
Sterownik podłączasz pod zamek i zamyka jak z oryginalnego pilota
I comfort też będzie działał?
| Oofol napisał/a: |
| I comfort też będzie działał? |
Nawet z domykaniem szyb.
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych