Skrzynie automatyczne » [B4 2.0 ABK automat ]jak sprawdzać stan oleju w skrzyni
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
 [B4 2.0 ABK automat ]jak sprawdzać stan oleju w skrzyni
Z racji iż jestem nowy na forum pragnę Wszystkich powitać.
Jestem również od niedawna właścicielem audi b4 2.0 ABK automat, chciałbym sie dowiedzieć jak dokonywać pomiaru poziomu oleju w skrzyni, wiem że bagnetem, ale czy na wyłączonym, czy na włączonym silniku, za opowiedz z góry dziękuję.

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: [B4 2.0 ABK automat ]jak sprawdzać stan oleju w skrzyni
karlos2 napisał/a:
Z racji iż jestem nowy na forum pragnę Wszystkich powitać.
Jestem również od niedawna właścicielem audi b4 2.0 ABK automat, chciałbym sie dowiedzieć jak dokonywać pomiaru poziomu oleju w skrzyni, wiem że bagnetem, ale czy na wyłączonym, czy na włączonym silniku, za opowiedz z góry dziękuję.

Na załączonym i rozgrzanym silniku - skrzynia w pozycji P.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Dzięki bardzo.


Witam ponownie, mam kolejne dwa pytania, mianowicie:
gdzie szukać tzw."kick-down" w B4 ABK,
wiem że może śmieszne, ale kto pyta nie błądzi, więc jakimi przyciskami i w jaki sposób załączyć tempomat, ja nigdy nie miałem z tym do czynienia.(myślę że załącza się go przyciskami na dzwigni kierunkowskazów,ale mogę się mylić).

Pozdrawiam.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
karlos2 napisał/a:
Dzięki bardzo.


Witam ponownie, mam kolejne dwa pytania, mianowicie:
gdzie szukać tzw."kick-down" w B4 ABK,
wiem że może śmieszne, ale kto pyta nie błądzi, więc jakimi przyciskami i w jaki sposób załączyć tempomat, ja nigdy nie miałem z tym do czynienia.(myślę że załącza się go przyciskami na dzwigni kierunkowskazów,ale mogę się mylić).

Pozdrawiam.

Kick-down powinien być na lince gazu. Cały mechanizm znajduje się na grodzi w komorze silnika - przewody wychodzą do wnętrza kabiny
Włącznik tempomatu znajduje się jak już zauważyłeś na dźwigni kierunkowskazów. Załaczenie odbywa się przez przesunięcie suwaka na pozycję środkową (ON lub EIN) rozpędzasz samochód do min 40km/h i wciskasz klawisz FIX przytrzymując go kilka sekund. Gdy tempomat zapamięta prędkość dodatkowo za pomocą suwaka i klawisza fix zmniejszyć lub zwiększyć zaprogramowaną prędkość. Sprawa banalnie prosta.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Witam, po dzisiejszych próbach stwierdzam że tempomat nie działa, byłem w zaprzyjaznionym serwisie i podpięli mi auto pod kompa, skasowali wszystkie błędy i zaadaptowali to i owo,autko śmiga jak lala, lecz tempomat nie działa. W sumie to nie przeszkadza mi to, i nie wpływa na komfort jazdy, ale gdyby ktoś miał jakąś sugestie to chętnie jej wysłucham.

Postaw piwo autorowi tego posta

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Skrzynie automatyczne 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa