Odpowiedz do tematu
Nie patrz na to. Ostatnio naprawiałem takie zegary i dziurek też nie było a głośnik był na swoim miejscu.
Odpowiedz do tematu
A co to znaczy że ta strona jest sterująca? Co z tego wynika? Brzęczyk włączonych świateł działa tylko jak się otworzy drzwi kierowcy? Pewnie tutaj jest problem. Jeśli tak jest to jakoś ktoś musiał wyłączyć brzęczyk po otwarciu prawych drzwi. Da się coś z tym zrobić? Może trzeba zmienić kodowanie pompki lub komputera z anglika na europejskie?
Musisz sprawdzić, czy wszystko jest właściwie podłączone. Buzzer powinien być podłączony bezpośrednio do krańcówki drzwi kierowcy. Do tej samej krańcówki podłączone jest oświetlenie nóg. Jezeli prawa strona nie działa, a był to wcześniej angol, to możliwe że jest tam coś namieszane.
Pozwolę się podłączyć pod temat, otóż czy możliwe, że w moim A3 nie ma buzzera? Nie mam żadnej informacji o włączonych światłach gdybym zapomniał ich wyłączyć.
W zeszłym roku przy okazji wymiany procesora w zegarach (ukłony dla Adiegi
) zapytałem mojego fachowca czemu buzzer nie działa, stwierdził że w moich zegarach nie ma buzzera (zegary jaeger) i faktycznie nie ma, sam sprawdzałem, nawet nie ma tych dziurek w obudowie za głośniczkiem (porównałem z tymi na allegro). Pogodziłem się z tym że buzzera nie ma, ale czytając ten temat temat dowiedziałem się, że w A4 buzzer jest w drzwiach, może u mnie być podobnie? Fajnie by było gdyby coś pikało
Pozdrawiam
W zeszłym roku przy okazji wymiany procesora w zegarach (ukłony dla Adiegi
Buzzer powinien być w zegarach.
OK, ale w moich zegarach go nie ma i nie było
, czytałem na innym forum o sygnale dźwiękowym wydobywającym się z głośniczka przy klamce kierowcy, może trzeba coś ustawić przez VAG? Auto pochodzi z rynku włoskiego, ma to jakieś znaczenie?
W Twoich zegarach go nie ma, ale nie oznacza to, że go nie było. Czy Audi produkowane było na rynek włoski czy niemiecki elektronika zawsze jest ta sama. Na tylnej stronie płyty głównej zegarów masz wolne miejsce (po głośniczku)
tylko zastanawia mnie, że na innych licznikach z tego samego modelu na tylnej obudowie są dziurki w kształcie koła przez które wydobywa się dźwięk, u mnie obudowa w tym miejscu jest fabrycznie pełna (nienawiercona)
Sugerujesz, że wystarczy kupić takowy głośniczek przylutować go i będzie działał?
Interesuje mnie czy były wersje 8L niewyposażone w buzzer w liczniku tylko w innym miejscu, albo wcale.
Sugerujesz, że wystarczy kupić takowy głośniczek przylutować go i będzie działał?
Interesuje mnie czy były wersje 8L niewyposażone w buzzer w liczniku tylko w innym miejscu, albo wcale.
Jaki to licznik?
Licznik to Jaeger,
w kółko zaznaczyłem miejsce w którym powinny być dziurki.
[ Dodano: Nie 12 Sie, 2012 15:35 ]
Na tej aukcji na przykład jest identyczny licznik i dziurki są
http://allegro.pl/licznik...2502693259.html
w kółko zaznaczyłem miejsce w którym powinny być dziurki.
[ Dodano: Nie 12 Sie, 2012 15:35 ]
Na tej aukcji na przykład jest identyczny licznik i dziurki są
http://allegro.pl/licznik...2502693259.html
| plutmarcin napisał/a: |
|
Na tej aukcji na przykład jest identyczny licznik i dziurki są |
Nie patrz na to. Ostatnio naprawiałem takie zegary i dziurek też nie było a głośnik był na swoim miejscu.
U mnie głośnika nie ma, na allegro znalazłem za 40zł http://allegro.pl/glosnic...2522263202.html
myślisz żeby kupić i powinno działać?
Może ktoś ma taki buzzer i chciałby sprzedać za nie duże pieniądze? Zapraszam na priv.
myślisz żeby kupić i powinno działać?
Może ktoś ma taki buzzer i chciałby sprzedać za nie duże pieniądze? Zapraszam na priv.
Jeżeli potrafisz to zrobić, to rozbierz zegary i zrób fotkę tylnej części płyty. W płycie powinny być 3 wycięcia na zaczepy obudowy głośnika i przylutowane 2 miedziane (pozłacane) blaszki.
Cena tego głośnika nie jest wygórowana.
Cena tego głośnika nie jest wygórowana.
widać koszyczek na buzzer jest:
czyli co, zamawiać i zobaczyć co będzie?
czyli co, zamawiać i zobaczyć co będzie?
Możesz zamówić, lub dopasować jakiś głośnik tych gabarytów o oporności 8Ω.
Adi który będzie najlepszy? Ile wat powinien mieć?
1. http://allegro.pl/glosnik...2529640603.html
2. http://allegro.pl/glosnik...2524393027.html
3. http://allegro.pl/glosnik...2524393026.html
4. http://allegro.pl/glosnik...2529640611.html
5. http://www.eltersc.pl/p,p...+8+ohm+1+w.html
1. http://allegro.pl/glosnik...2529640603.html
2. http://allegro.pl/glosnik...2524393027.html
3. http://allegro.pl/glosnik...2524393026.html
4. http://allegro.pl/glosnik...2529640611.html
5. http://www.eltersc.pl/p,p...+8+ohm+1+w.html
Ostatnio zmieniony przez plutmarcin Pią 17 Sie, 2012 21:34, w całości zmieniany 1 raz
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych