Elektryka i elektronika » Brak wyświetlania temperatury zewnętrznej i dogrzewanie A3
Odpowiedz do tematu
 
ART74, Mam ten sam problem z temperaturą zewnętrzną, też mam proste liczniki bez komputera i również nie wyświetla mi temperatury. Może mi tkoś jakos pomóż ponieważ jest amatorem w jakim kolwiek kodowoaniu i nie wiem jakim kablem muszę podłączyć moją audi do kompa ani jakim programem program. Po prostu jestem w tym zielony.

Audi a3 1.9 TDI rok 2005

GG 5360042

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Masz na wyposażeniu klimatyzację?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
tak mam climatronic

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Aktywacja termometru znajduje się w adaptacji zegarów pod kanałem 20.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
tylko jest taki problem jak pisałem, że ja jestem w tym wszystkim zielony... Nie wiem jak wejść w te adaptacje zegarów... Za pomocą czego to mam zrobić? Muszę podłączyć się do komputera samochodu? Jeśli tak to jeszcze przez jaki kabel, a następnie przez jaki prgoram...

Prosiłbym o małe rozjaśnienie mnie w tych sprawach.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Misiekkk_ napisał/a:
tylko jest taki problem jak pisałem, że ja jestem w tym wszystkim zielony... Nie wiem jak wejść w te adaptacje zegarów... Za pomocą czego to mam zrobić? Muszę podłączyć się do komputera samochodu? Jeśli tak to jeszcze przez jaki kabel, a następnie przez jaki prgoram...

Prosiłbym o małe rozjaśnienie mnie w tych sprawach.

Do każdych ustawień w sterownikach potrzebny jest program oraz interfejs za pomocą którego połączysz komputer z samochodem. Jeżeli tego nie posiadasz, to poszukaj kogoś kto to ma. Dla samego termometru nie opłaca się inwestować kilkuset złotych - tym bardziej, że nie masz o tym pojęcia.
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Mógłbyś mi podesłać np. link z allegro gdzie mogłbym to kupić. Może bym jednak zainwestował i by się to przydało na przyszłość.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Proszę bardzo
http://allegro.pl/interfe...3091159919.html
http://www.vcds.pl/index.php?mod=sklep&item=6

Postaw piwo autorowi tego posta
 
no to naprawde drogo;/

A nie ma jakiś tańszych zamieników?:P

Bo to ogólnie płaci się za program bo kabele się chyba nie różnią od siebie?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Misiekkk_ napisał/a:
no to naprawde drogo;/

To tylko kwestia punktu widzenia.
Możesz kupić coś takiego http://allegro.pl/nowy-va...3044155094.html Ważne aby obsługiwało to CAN w grupie VAG

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Dzięki za info.
Zastanowie sie nad tym wszytskim. i może coś kupie albo wybiore się do elektronika. Jeśli kupię to będę pytał o dalsze instrukcje jak się uporać z tą temperaturą:)

A jeszcze jedno pytanie.
Bo mam radio Audi concert II i nie mam podświetlania przycisków, świeci mi tylko wyświetlacz.
Szukałem już tego i znalazłem, że trzeba jakiś kabelek lutować czy jakoś tak. To jedyna opcja żeby rozwiązać ten problem czy jest jakiś prostszy sposób?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Misiekkk_ napisał/a:
Dzięki za info.
Zastanowie sie nad tym wszytskim. i może coś kupie albo wybiore się do elektronika. Jeśli kupię to będę pytał o dalsze instrukcje jak się uporać z tą temperaturą:)

A jeszcze jedno pytanie.
Bo mam radio Audi concert II i nie mam podświetlania przycisków, świeci mi tylko wyświetlacz.
Szukałem już tego i znalazłem, że trzeba jakiś kabelek lutować czy jakoś tak. To jedyna opcja żeby rozwiązać ten problem czy jest jakiś prostszy sposób?

Nie w twoim przypadku. Wyciągnij radio i odłącz od zasilania lub wyciągnij bezpiecznik na parę minut aby zresetować elektronikę radia.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
który to może być bezpiecznik?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Nr 19 (15A) w komorze silnika.

Wystawiono 1 piw(a):
Misiekkk_
Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Elektryka i elektronika 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa