ART74, Mam ten sam problem z temperaturą zewnętrzną, też mam proste liczniki bez komputera i również nie wyświetla mi temperatury. Może mi tkoś jakos pomóż ponieważ jest amatorem w jakim kolwiek kodowoaniu i nie wiem jakim kablem muszę podłączyć moją audi do kompa ani jakim programem program. Po prostu jestem w tym zielony.
Audi a3 1.9 TDI rok 2005
GG 5360042
Odpowiedz do tematu
Do każdych ustawień w sterownikach potrzebny jest program oraz interfejs za pomocą którego połączysz komputer z samochodem. Jeżeli tego nie posiadasz, to poszukaj kogoś kto to ma. Dla samego termometru nie opłaca się inwestować kilkuset złotych - tym bardziej, że nie masz o tym pojęcia.
pzdr
To tylko kwestia punktu widzenia.
Możesz kupić coś takiego http://allegro.pl/nowy-va...3044155094.html Ważne aby obsługiwało to CAN w grupie VAG
Nie w twoim przypadku. Wyciągnij radio i odłącz od zasilania lub wyciągnij bezpiecznik na parę minut aby zresetować elektronikę radia.
Odpowiedz do tematu
Masz na wyposażeniu klimatyzację?
tak mam climatronic
Aktywacja termometru znajduje się w adaptacji zegarów pod kanałem 20.
tylko jest taki problem jak pisałem, że ja jestem w tym wszystkim zielony... Nie wiem jak wejść w te adaptacje zegarów... Za pomocą czego to mam zrobić? Muszę podłączyć się do komputera samochodu? Jeśli tak to jeszcze przez jaki kabel, a następnie przez jaki prgoram...
Prosiłbym o małe rozjaśnienie mnie w tych sprawach.
Prosiłbym o małe rozjaśnienie mnie w tych sprawach.
| Misiekkk_ napisał/a: |
| tylko jest taki problem jak pisałem, że ja jestem w tym wszystkim zielony... Nie wiem jak wejść w te adaptacje zegarów... Za pomocą czego to mam zrobić? Muszę podłączyć się do komputera samochodu? Jeśli tak to jeszcze przez jaki kabel, a następnie przez jaki prgoram...
Prosiłbym o małe rozjaśnienie mnie w tych sprawach. |
Do każdych ustawień w sterownikach potrzebny jest program oraz interfejs za pomocą którego połączysz komputer z samochodem. Jeżeli tego nie posiadasz, to poszukaj kogoś kto to ma. Dla samego termometru nie opłaca się inwestować kilkuset złotych - tym bardziej, że nie masz o tym pojęcia.
pzdr
Mógłbyś mi podesłać np. link z allegro gdzie mogłbym to kupić. Może bym jednak zainwestował i by się to przydało na przyszłość.
Proszę bardzo
http://allegro.pl/interfe...3091159919.html
http://www.vcds.pl/index.php?mod=sklep&item=6
http://allegro.pl/interfe...3091159919.html
http://www.vcds.pl/index.php?mod=sklep&item=6
no to naprawde drogo;/
A nie ma jakiś tańszych zamieników?:P
Bo to ogólnie płaci się za program bo kabele się chyba nie różnią od siebie?
A nie ma jakiś tańszych zamieników?:P
Bo to ogólnie płaci się za program bo kabele się chyba nie różnią od siebie?
| Misiekkk_ napisał/a: |
| no to naprawde drogo;/
|
To tylko kwestia punktu widzenia.
Możesz kupić coś takiego http://allegro.pl/nowy-va...3044155094.html Ważne aby obsługiwało to CAN w grupie VAG
Dzięki za info.
Zastanowie sie nad tym wszytskim. i może coś kupie albo wybiore się do elektronika. Jeśli kupię to będę pytał o dalsze instrukcje jak się uporać z tą temperaturą:)
A jeszcze jedno pytanie.
Bo mam radio Audi concert II i nie mam podświetlania przycisków, świeci mi tylko wyświetlacz.
Szukałem już tego i znalazłem, że trzeba jakiś kabelek lutować czy jakoś tak. To jedyna opcja żeby rozwiązać ten problem czy jest jakiś prostszy sposób?
Zastanowie sie nad tym wszytskim. i może coś kupie albo wybiore się do elektronika. Jeśli kupię to będę pytał o dalsze instrukcje jak się uporać z tą temperaturą:)
A jeszcze jedno pytanie.
Bo mam radio Audi concert II i nie mam podświetlania przycisków, świeci mi tylko wyświetlacz.
Szukałem już tego i znalazłem, że trzeba jakiś kabelek lutować czy jakoś tak. To jedyna opcja żeby rozwiązać ten problem czy jest jakiś prostszy sposób?
| Misiekkk_ napisał/a: |
| Dzięki za info.
Zastanowie sie nad tym wszytskim. i może coś kupie albo wybiore się do elektronika. Jeśli kupię to będę pytał o dalsze instrukcje jak się uporać z tą temperaturą:) A jeszcze jedno pytanie. Bo mam radio Audi concert II i nie mam podświetlania przycisków, świeci mi tylko wyświetlacz. Szukałem już tego i znalazłem, że trzeba jakiś kabelek lutować czy jakoś tak. To jedyna opcja żeby rozwiązać ten problem czy jest jakiś prostszy sposób? |
Nie w twoim przypadku. Wyciągnij radio i odłącz od zasilania lub wyciągnij bezpiecznik na parę minut aby zresetować elektronikę radia.
który to może być bezpiecznik?
Nr 19 (15A) w komorze silnika.
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych