Jaka wersja MMI
Witam
Czy ktoś może mi powiedzieć jakie mam MMI i jaką wersję oprogramowania po załączonym poniżej zdjęciu?
Nie wiem czy to istotne ale w schowku mam odtwarzacz DVD z wejściem na dwie karty SD oraz zmieniarkę płyt CD

MMI High 3G.
Wielkie dzięki:)
I powiem szczerz że nawet jestem zaskoczony bo myślałem że mam 2g
A możesz mi powiedzieć jeszcze czy jest jakaś nowsza wersja oprogramowania od tego co ja mam i czy warto uaktualnić ?
To czego ja bym osobiście potrzebował to nowe mapy o ile są bo czasem się gubi w terenie no i polskie menu.
Proszę o podpowiedź jakie kroki kolejno zrobić aby wgrać mapki i zmienić język menu
Z góry dzięki
Masz spolszczenie do 3G? Sądzę, że chyba nie.
No właśnie nie mam, czy jest możliwość żeby jakoś ściągnąć wypalić na CD albo wgrac na kartę SD i samemu zainstalować.
Pisałem maila do jednego gościa z Krakowa, powiedział że aktualizacja softu, wgranie nowych map i polskiego menu zrobi mi za 1000 zł. Mówił też, że po wgraniu polskiego menu i tak komendy głosowe będzie trzeba wydawać po angielsku...
Wiadomo nic za darmo ale 1000 hmmm jak dla mnie to trochę dużo.
1000zł za cały pakiet, to i tak nie jest dużo. Polskiego do 3G nikt nie da ci gratis, bo tez nie jest dostępny (za free) w sieci.