Pozostałe tematy » audi C4 2,8 po tuningu i klopty
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
 audi C4 2,8 po tuningu i klopty
koledzy dlaczego zimny silnik trudno uruchomic puzniej lepiej pracuje na gazie na biegu jalowym telepie sie jak by nie pracowal na kilka cylindrow ale pracuja wszyatkie lewego powietrza nie ciagnie wtryski sprawdzilem dzialaja ale dlaczego na gaz reaguje z opuznieniem????

[ Dodano: Pią 23 Mar, 2012 22:31 ]
dodam ze zalozylem nowe walki GT sa nowe zawory wypolerowane kanaly kolektor i przepustnica lrzejsze hydropopychacze poskladalem wszystko z niezwykla starannoscia a efekt niestety niezbyt spodziewany :'(

[ Dodano: Sob 24 Mar, 2012 13:03 ]
obrucilem wal o 360 stopni a przy tym nie ruszalem ustawienia walkow rozrzadu cos troche ti pomogo juz nie trzesie sie juz tag bardzo ale dalej nie pracuje tak jak powinien :cry:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Juzio 1986,
kolego używaj więcej znaków z klawiatury by sie lepiej czytało i ze zrozumieniem.

po pierwsze nie rozumiem bardzo podstawy do obrócenia wału i ponownego złożenia rozrzadu ? rozrzad ma tylko jedno słuszne ustawienie i od tego zacznij. Gdy do rozrządu będziesz pewny można zacząć główkować :)


http://www.audi-tech-team...zadu-vt3098.htm
tutaj poruszałeś już temat.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
nie urzywam polskich znaków kolego no piszę z telefonu i trochę to zachodu kosztuje ale obiecuje sie poprawić :-P

[ Dodano: Sob 24 Mar, 2012 18:56 ]
a co do tematu obrucenia wału na jedem obrut wału przypada dwa pół obeotu wałka rozrządu dlatego przez obrót włem zmiemiłem fazy rozrządu troche sie poleprzyło tak jak pisałem nie telepie już silnikiem tak ale dalej nie reaguje na gaz odrazu i rudno sie uruchamia motor :cry:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Juzio 1986 napisał/a:
na jedem obrut wału przypada dwa pół obeotu wałka rozrządu


360 wału = 180 wałków rozrządu
twoje obrócenie wałem nie spowodowało zmianę faz tylko synchronizowanie (lub nie) czujników.

objawy które opisujesz ewidentnie wskazują na źle ustawiony rozrząd. Może masz w okolicy kogoś kto by ci pomógł.
zrób zdjęcia - zweryfikujemy.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
kurcze przepraszam bardzo za moja pisownie ostatniego postu ale pisałem w autobusie i cholercia trzesło jak diabli jednego słowa miało tam nie być wogule(dwa)

[ Dodano: Nie 25 Mar, 2012 00:03 ]
a co do rozrzadu po pytam w wiekszych warsztatach moze maja przyrzady do ustawiania rozrzadu ale ja z doświadczenia i regóły nie ufam takim specom i raczej nie zostawie u takiego człowieka mojej niuni żeby miał najlepszy sprzęt na świecie ;audi;

[ Dodano: Nie 25 Mar, 2012 00:06 ]
tacy pseło mechanicy maja jedną zasadę " CO OCZY NIE WIDZĄ, SERCU NIE ŻAL " :shock:

Postaw piwo autorowi tego posta

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Pozostałe tematy 

[ IP: 3.137.162.110 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa