Elektryka i elektronika » AUDI A6 C5 stacyjka
Odpowiedz do tematu
 AUDI A6 C5 stacyjka
Witam, kieruje się tutaj do grona elektryków, przekieruje niektórych do sprawy kradzieży mojego samochodu, który jak już wiadomo się odnalazł, a mianowicie chodzi mi o stacyjkę,czy da się ogarnąć obecną? a jak nie to ile może kosztować wymiana i z czym to się wiąże? zaznaczam,że nie wiem jak wygląda ta stacyjka.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Zależy jak zniszczona jest stacyjka. Najlepiej będzie jak ją zobaczysz i napiszesz albo wrzucisz foto.
Jeśli rozwalony wkład tylko to mam kupla co robi takie rzeczy. Dopasowuje do klucza. Jak się nie mylę to w takiej sytuacji kupuje drugą sprawną i ją przerabia pod klucz klienta. Głowy nie daję ale zdaje mi się że tak mi to tłumaczył.
Jak powiesz jakie są zniszczenia to ewentualnie się będę mógł dopytać. Pzdr.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Nie jest istotne w jakim stopniu jest uszkodzona, Istotne, że jest i masz 2 wyjścia. Kupić w ASO gotową i zamontować, lub używaną i przełożyć zapadki.
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Cytat:
Nie jest istotne w jakim stopniu jest uszkodzona

Troszkę źle się wyraziłem. Sama stacyjka tak jak mówisz ale chodziło mi o plastiki obok że gdyby też coś było połamane to dowiemy się co jak zobaczymy ;)

Skrót myślowy bo odpisywałem o 5:41 jak wróciłem po całonocnej akcji w garażu przy swojej A3 ;) W każdym razie się opłacało bo turbo nowe już hasa ;D

Postaw piwo autorowi tego posta
 
No stres. To była odpowiedź na pytanie "czy da się ogarnąć obecną".
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Dam foto,bo o 14-stej jade po autko... odezwe się. Dzięki za szybkie zainteresowanie chłopaki! ;) Pozdrawiam

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Czekamy ;)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Tak to wygląda Panowie i Panie... :D














jak by co to zdjęcia robione dzisiaj,a nie jutro ;) źle ustawiony aparat :D

Postaw piwo autorowi tego posta
 
No to będzie trzeba zrobić zabieg o którym pisałem ja i Adi. Kupujesz stacyjkę i działasz żeby rozbrajać ją z ori klucza.

PS A wiadomo jaki był motyw tej kradzieży? Znasz jakieś szczegóły sprawy czy tylko odzyskałeś auto i wsjo? Bo wciąż nie mogę uwierzyć że tak Ci się fuksnęło :D

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Będzie trochę zabawy, ale temat jest do ogarnięcia. Prócz wkładki musisz jeszcze wymienić blokadę kierownicy. Wymiana samej wkładki trwa "połowę chwili". Z blokadą już tak nie jest. Przykręcona jest do kolumny za pomocą śrub zrywalnych.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi dałbyś radę to ogarnąć? booo stacyjkę jaką wymieniałem sam,to w w124, ale tam to trwało 5 minut, tutaj na pewno dłużej :) szukałem stacyjek na necie i szczerze to niczego szczególnego się nie dowiedziałem...

A motyw kradzieży? hmm, wiem tylko tyle,że jeździli moim autkiem na akcje... zrobili ok 500 km :)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Czy dałbym radę? Temat nie jest skomplikowany, ale wymaga czasu. Podjedź na VIDEO, to obgadamy sprawę.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Cytat:
Adi dałbyś radę to ogarnąć?

Wiadomo że da radę - Ty pytaj kiedy ;P

Cytat:
A motyw kradzieży? hmm, wiem tylko tyle,że jeździli moim autkiem na akcje... zrobili ok 500 km :)

Szok. Ważne że jest teraz we właściwych rękach ;)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
Czy dałbym radę? Temat nie jest skomplikowany, ale wymaga czasu. Podjedź na VIDEO, to obgadamy sprawę.


wybacz Adi,ale nie bardzo czaję :) no audiczką nie podjadę,bo nie mam jak jej zapalić,chyba że na pycha,ale szkoda silnika w sensie paska :( no i brak tablic

Postaw piwo autorowi tego posta
 
AudiBFC napisał/a:
Adi202 napisał/a:
Czy dałbym radę? Temat nie jest skomplikowany, ale wymaga czasu. Podjedź na VIDEO, to obgadamy sprawę.


wybacz Adi,ale nie bardzo czaję :) no audiczką nie podjadę,bo nie mam jak jej zapalić,chyba że na pycha,ale szkoda silnika w sensie paska :( no i brak tablic

Nie musisz przyjeżdżać Audi możesz tez inną marką. :mrgreen: Auto odpalisz za pomocą płaskiego śrubokręta.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Elektryka i elektronika 

[ IP: 18.117.196.184 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa