Elektryka i elektronika » Licznik audi a3 1999/2000
Odpowiedz do tematu
 Licznik audi a3 1999/2000
Witam wszystkich forumowiczów ,mam na ini e Marek - ( auto jak w opisie ) mam pytanie do znawców tematu . Jako że temat o liczniku jaegera poruszny był ostatnio w 2012 r . hmmmm to może wiedza nasza się troche przybliżyła , mianowicie :
Auto - a3 z 1999 ( modelowo 2000) zegary 920900 jaeger immo2 - złe wskazania obrotomierza ( przekłamuje około 1/3) i temp. silnika ( na zimnym pokazuje 70 st) i teraz tak
VCDS pokazuje wszystko ok więc problem z licznikiem . Jaegery niestety są baaaaardzo drogie więc chciałbym wymienić na vdo. Jak ugryźć temat? Podobno można .
AAAA i jeszcze czy mogę wcisnąc tam zegary z liftu czyli immo 3 ?( nie dość że immo 2 jest mało to jeszcze cholernie drogie . ADI cyztaem Twoje posty więc może masz jakieś pomysły?
Ale to raczej też pyt. do wszystkich
Pozdrawiam

Postaw piwo autorowi tego posta
 
920 to jest właśnie immo 3 generacji. 2 generacja to 919. Jeżeli masz zegary 8L0920900, to jest to immo 3 i takich powinieneś szukać.

Wystawiono 1 piw(a):
kopytko1
Postaw piwo autorowi tego posta
 
Cytat:

witam ponownie , czyli mogę szukać zegarów ze srebrną obwódką na wskaźnikach - tak ?
pocieszyłeś mnie , bo zegary z immo 2 nie dośc że drogie to jeszcze ich mało ,
Aby sie upewnić co do zegaró to jescze jak wrócę do doma to podłącze vcds i zrobie zrzut danych no i hmmmm na zakupy :)
acha jeszcze jedno mam pytanko - czy procedura adaptacji zegarów vdo jest taka sama jak dla wcześniejszych modeli czy coś sie zmienia ? - nie ukrywam ,że chce wymienić tego jaegera na VDO
nie idzie txt więc go wkleje

; VAG-COM Label File
;
; Audi A3 (8L)
;
; Component: J285 - Instrument Cluster (#17)
;
; P/N: 8L0-920-???-???
;
; includes measuring blocks, adaptation, coding, login
; and service reset
;
; This file is part of a redirection package,
; make sure you have all of the following files.
;
; 8L-17.LBL
; 8L0-919-xxx.LBL
; 8L0-920-xxx.LBL
;
; created on 03/Dec/2006 by Sebastian Stange (Sebastian@Ross-Tech.com)
;
; last modification: 20/Feb/2008
;
; requires VAG-COM 610.0 or newer
;
;
;---------------------------------------------------
;
; measuring blocks

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Procedura adaptacji immo 3 generacji jest już inna niż w 1 i 2 generacji. Aby dokonać adaptacji zegarów będziesz potrzebować oryginalny PIN immo jak i PIN kupionych zegarów.
Opis adaptacji masz na stronie VCDS.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Elektryka i elektronika 

[ IP: 3.144.143.31 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa