 |
Przesunięty przez: jimv8 Pon 14 Maj, 2012 19:22 |
[a4 b6] problem z spryskiwaczami reflektorów |
| Autor |
Wiadomość |
|
|
|
|
|
 |
WOJTAS


Model: A6 C6 QUATTRO
Silnik: BMK
Zasilanie: 3.0 TDI V6
Nadwozie: sedan
Zaproszone osoby: 1
Pomógł: 1 raz Wiek: 44 Dołączył: 16 Maj 2009 Wszystkie posty: 468
     
Piwa: 17/31 Skąd: okolice Mińska Mazowieckiego
|
Wysłany: Sob 24 Mar, 2012 09:59 Re: a4 b6 problem
|
|
|
| mushyn napisał/a: | Witam jest to moje pierwsze audi także prosze o wyrozumiałość Nie umię załączyć spryskiwaczy reflektorów gdy spryskuje szybe przy załączonych światłach mijania spryskiwacze reflektorów się nie uruchamiają... moze załącza się je jakoś inaczej ??
jak sprawdzić czy reflektory xenonowe posiadają system autopoziomowania oraz czy są ta orginalne lampy xenonowe. Jak sprawdzić czy sensor deszczu jest sprawny ?? z góry dzięki za pomoc |
Co do spryskiwaczy reflektorów to:
jeżeli masz włączone światła i włączasz spryskiwacze przedniej szyby to jak dłużej się przytrzyma spryskiwacze powinny podać ciśnienie na spryskiwacze lamp. Spryskiwacze lapm włączają się za drugim lub trzecim razem. Jeżeli przy włączonych światłach spryskiwacze nie działają sprawdziłbym pompkę spryskiwaczy reflektorów. U mnie też przestały działać i przyczyną była pompka która wykorzystana była jak kuń po westernie Bo w inny sposób się ich nie załącza
Co do autopoziomowania to jeżeli nie masz w samochodzie pokrętła do ręcznego poziomowania świateł to musisz mieć lampy z autopoziomowaniem. Jeżeli chcesz zobaczyć efekt poziomowania to przed włączeniem zapłonu włącz światła a później zapłon i wtedy zobaczysz jak lampy podnoszą się do właściwego poziomu, ponieważ lampy po włączeniu zapłony przechodzą test i ustawiają się na właściwym dla siebie ustawieniu. ( najlepiej zrób to nocą )
sprawdzenie sensor deszczu - włącz przełącznik wycieraczek na pierwszy poziom. Przy suchej szybie wycieraczki nie powinny się załączyć, dalej poczekaj aż zacznie padać deszcz jak już zacznie padać na szybę i wycieraczki same, włączone na pierwszym poziomie załączą się to znaczy, że czujnik deszczu działa |
_________________ Gość pozdrawiam Cię
 |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
| Losowe tematy » Pozostałe tematy |
|
[ Twoje IP to: 216.73.217.85, używasz: Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ] Pamiętaj, że w internecie nikt nie jest anonimowy. |  |