 |
Przesunięty przez: jimv8 Czw 22 Mar, 2012 19:50 |
[Audi A6 1996] Numer VIN pojazdu - sposób wybicia |
| Autor |
Wiadomość |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Czw 22 Mar, 2012 09:26 Re: Zapytanie co do nadwozia
|
|
|
| kalinomad napisał/a: | Mam pytanie do państwa czy kiedykolwiek Audi A6 1996 rok miał numery nadwozia wybite w dwóch rzędach w pierwszej linii 9 liczb pod spodem reszta
Audi zostało sprowadzone z Anglii
Jeżeli ktoś wie to do kogo zadzwonić żeby się tego dowiedzieć proszę o nr. tel |
Na pewno nie jest to fabryczne dzieło. Do takich nie spraw powinien być dołączony jakikolwiek dokument stwierdzający legalność takiego nabicia VINu. Te Audi ma teraz kierę po lewej stronie? |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Czw 22 Mar, 2012 09:57 Re: Zapytanie co do nadwozia
|
|
|
tak Audi ma już przełożoną kierownicę 2 lata nie miałem problemu z badaniem technicznym teraz przyczepili się do tego że jest wybity numer w dwóch rzędach a z tego co słyszałem był taki wypust audi,
A czy to może być związane z przełożeniem kierownicy? |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Czw 22 Mar, 2012 14:22 Re: Zapytanie co do nadwozia
|
|
|
| kalinomad napisał/a: | | teraz przyczepili się do tego że jest wybity numer w dwóch rzędach a z tego co słyszałem był taki wypust audi, |
Nie dziwię się, że mają wątpliwości ponieważ nr VIN był, jest i będzie zawsze bity w jednym rzędzie.
Jeżeli auto sprowadzone było z Anglii, a teraz ma kierownicę po lewej stronie, to jest to oczywiste, że grodź na której jest wybity VIN nie jest oryginalna i numer VIN klepany był w gdzieś.... w garażu.
Jedyne co teraz możesz zrobić (legalnie), to zgłosić się do rzeczoznawcy aby wyXsował Ci obecny VIN i nabił nr rejestracyjny samochodu, ponieważ VINu nie może nabić. Dostaniesz do tego papier i będziesz mieć spokój. Jedynym problemem jest wówczas sprzedaż takiego auta - wątpię aby ktoś był zainteresowany takim pojazdem. Można też inaczej, ale nie jest to już tak do końca zgodne z prawem.
pzdr |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
Denwer


Model: A6/C5
Silnik: 1.8T
Zasilanie: Benzyna
Nadwozie: Sedan
Wiek: 46 Dołączył: 06 Cze 2009 Wszystkie posty: 284
     
Piwa: 7/1 Skąd: Zgorzelec
|
Wysłany: Czw 22 Mar, 2012 21:40
|
|
|
| Adi202 napisał/a: | | Na pewno nie jest to fabryczne dzieło. Do takich nie spraw powinien być dołączony jakikolwiek dokument stwierdzający legalność takiego nabicia VINu |
Popieram Adi202. Razem spotkaliśmy się z podobnym przypadkiem tylko numery były nabite przy prawym kielichu, ale ten fakt był odnotowany w brifie |
_________________ Bądzmy ludźmi...w każdej sekundzie życia...
naprawde poczujemy się lepiej. |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
| Losowe tematy » Pozostałe tematy |
|
[ Twoje IP to: 216.73.217.85, używasz: Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ] Pamiętaj, że w internecie nikt nie jest anonimowy. |  |