Witam, zauważyłem ostatnio podejrzanie szybkie kończenie się płynu do spryskiwaczy, okazało się że podczas pracy pompki z jednej ze szczelin płyn ucieka na zewnątrz.
Tj. z tej podłużnej szczelinki widocznej na zdjęciu
Zna ktoś może budowę takiej pompki? da się do jeszcze jakoś rozebrać? np zjąć ten biały płaszczyk. Czy może zapomnieć o temacie i konieczna jest wymiana całej pompy?
Pozdrawiam.
Jest to do rozebrania, ale musiałbyś podgrzać obudowę aby plastik zrobił się plastyczny - inaczej popęka ci to i zostanie kupno nowej.