Elektryka i elektronika » Audi A8 dorobienie kluczyka 00'
Odpowiedz do tematu
 Audi A8 dorobienie kluczyka 00'
Witam
Kupiłem auto juz 2 lata temu ale do tej pory nie mialem czasu na dorobienie kluczyka.
Dostałem z samochodem kluczyk serwisowy oraz drugi wraz z pilotem tzw scyzoryk. DO tego dostałem jeszcze drugi pilot do scyzoryka, bez samego grota i transpondera w nim.

Wraz z kluczami dostałem zawieszkę.



TEraz pytanie jak to najlepiej zrobić, żeby dokodować do tych kluczy co mam ten kolejny klucz co nie mial transpondera. Końcówke i grot już kupiłem i dorobiłem zgodnie z innymi. ZOstał mi zakup transpondera, czystego lub końcówki klucza z już zakodowanym transponderem i dokodowanie go w liczniku.
Pytanie jak to najlepiej zrobić? Dokupić nowy transponder prekodowany czy uzywany kluczyk z transponderem? Wiem że transponder to id48(crypto48)
http://allegro.pl/transpo...4838613017.html
Myslalem cos takiego kupić i zakodowac od nowa klucze vagiem wedlug tej procedury
http://wiki.ross-tech.com...IV_Key_Matching
Druga sprawa czy na tej zawieszce jest pin do licznika?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
najlepiej zakupić czysty klucz wraz z transponderem i przeprowadzić adaptację immo.
http://www.ebay.co.uk/itm...=item258c585b6a

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Ale ja to co podales juz zakupiłem wyciałem odpowiedni wzor w kluczu tylko brakuje transpondera.
Chyba ze jest ktos z podkarpacia kto moze mi to zrobic.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
uszek napisał/a:
Ale ja to co masz juz zakupiłem wyciałem odpowiedni wzor w kluczu tylko brakuje transpondera.
Chyba ze jest ktos z podkarpacia kto moze mi to zrobic.
przełożenie transpondera to nie taka prosta sprawa,dlatego lepiej kupić całość...

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Pasiak napisał/a:
przełożenie transpondera to nie taka prosta sprawa,dlatego lepiej kupić całość...
ja go nie mam wcale:) wlasnie o to chodzi czy lepiej zakupić nowy czy lepiej kupić uzywany kluczyk juz z tranponderem. A pozniej chce to dokodować do licznika

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Kupić czysty transponder, założyć go do używanego kluczyka i zakodować do immo. To jest najbardziej optymalna wersja. Masz immo 3 generacji.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
A w starych kluczykach muszę kupic nowe transpondery? Czy da radę je jeszcze raz zakodować do samochodu?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
uszek napisał/a:
A w starych kluczykach muszę kupic nowe transpondery? Czy da radę je jeszcze raz zakodować do samochodu?

Ponowne użycie transpondera możliwe jest tylko w 1 i 2 generacji immo. W 3 i 4 (5) transponder jest jednorazowego użytku. U ciebie będzie chyba jednak 2 generacja. Musisz sprawdzić to VAGiem.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Elektryka i elektronika 

[ IP: 3.141.0.61 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa