Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
[C4 2,8 AAH] nie działają wentylatory
Witam. Czy może ktoś podpowiedzieć gdzie znajduje się przekaźnik wentylatorów i o jakim on jest numerze? Z góry dziękuje za pomoc
nie jestem pewien, ale może nie być przekaźnika, z tego co mi się kojarzy to wentylatory załącza czujnik w chłodnicy, chyba że masz klimę, to inna bajka.
nic z tego kolego każde urządzenie elektryczne na pokładzie auta kture pobierają większą moc prądu sterowne są mniejszym natężeniem i przez przekaźnik przepływa dopiero prąd do odbiornika
[ Dodano: Pon 02 Kwi, 2012 15:44 ]
kolego przekaźnik znajdziesz pod maską w tej czarnej skrzynce o numerze 204 spróbuj na ostro spiąc wejścia styków nr 30 i 57 jeżeli załączą sie wetylatory to wymień przekaźnik
[ Dodano: Pon 02 Kwi, 2012 15:44 ]
kolego przekaźnik znajdziesz pod maską w tej czarnej skrzynce o numerze 204 spróbuj na ostro spiąc wejścia styków nr 30 i 57 jeżeli załączą sie wetylatory to wymień przekaźnik
Podziękował za pomoc. Jutro będzie troche czasu to sie pobawie z tym.
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych