Elektryka i elektronika » a8 d2 schemat wiazki czujników zuzycia klocków
Odpowiedz do tematu
 a8 d2 schemat wiazki czujników zuzycia klocków
Ma ktos schemat wiazki do tylnych czujników zuzycia klocków?
Wiem że ma ona 2 wtyczki przy pompie abs i nie wiem jak to jest tam połączone

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: a8 d2 schemat wiazki czujników zuzycia klocków
uszek napisał/a:
do tylnych czujników zuzycia klocków?

Kontrola zużycia okładzin jest tylko na przedniej osi. :shock:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Widzisz Adi i tu Cie zaskoczę. Można dorzucić kontrole zuzycia do tylnej, pod zbiorniczkiem wspomagania jest wtyczka meska i zenska ktora zamyka obwód, rozpinając ją i dokładając obwód do tylnych okładzin uzyskujemy kontrole nad wszystkimi klockami.
Było tak w wersjach opancerzonych. Wszystko jest przygotowane tylko kupic wiązke za bagatela 270zł, co się mija z celem bo koszt wykonania jej to maks 10 zł.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
uszek napisał/a:
Widzisz Adi i tu Cie zaskoczę. Można dorzucić kontrole zuzycia do tylnej.

No to mnie zaskoczyłeś. :mrgreen: Taką przeróbkę można zrobić w każdym modelu z kontrolą zużycia okładzin wpinając w szereg dodatkowe okładziny, ale po co? :)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Zgadza się ze mozna w kazdym aucie,ale tu jest wszystko przygotowane pod montaz tego, a po co to włąsnie sam nie wiem, zastanawiam się czy to zrobic wraz z wymianą klocków czy nie. Tak z nudów. Ale chyba mi sie nie chce z tym bawić, gra nie warta świeczki.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Sądzę, że dorzucenie tylnej osi osłabi bardziej system. Kontrola samej przedniej osi jest już bardziej podatna na usterki niż w nowszych modelach na jednym klocku. Dorzucając jeszcxe tył ... powodzenia w naprawie.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
NO ja mam hamulce 360 mm z D3 z przodu a z tylu bedzie tarcza 300 z rs4 i standard klocki

Postaw piwo autorowi tego posta
 
I klocki zawsze droższe z czujnikami a tył zużywa się wolniej i najważniejsza jest kontrola przodu ;)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Własnie mi się zuzywa 2 razy szybciej niz przod, za czesto mi sie esp włacza na zakretach

Postaw piwo autorowi tego posta
 
A to dlatego że Twoje auto w oryginale miało tam gdzie teraz masz przód tył a tam gdzie masz tył miało przód ale po dzwonie handlarz/blacharz/klepacz popił i wyklepał odwrotnie i dlatego tył szybciej Ci siada ;D

Postaw piwo autorowi tego posta
 
z tej teorii jest duuzo prawdy :-P

Postaw piwo autorowi tego posta
 
He he ;) Toś mnie teraz rozwalił ;D

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Elektryka i elektronika 

[ IP: 18.226.93.207 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa