Pozostałe tematy » A6 C6 -doświetlanie zakrętów halogenami
Odpowiedz do tematu
 A6 C6 -doświetlanie zakrętów halogenami
Witam,
Mam pytanie odnośnie kwestii doświetlania zakrętów w Audi. Wiem, że jest opcja wyposażenia skrętnych ksenonów - ja takowej nie posiadam- ale czy jest możliwość zaprogramowania np. w opcji komputera doświetlania zakrętów przez światła przeciwmgłowe? :idea:
Jeżeli jest to jak to zrobić?
Drugie pytanie dotyczy opcji włączania świateł awaryjnych podczas nagłego hamowania. Jak to włączyć jeżeli taka opcja występuje w moim autku ( jak to sprawdzić?)
dzięki

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Opcję doświetlania aktywuje się przez MMI. Awaryjki przy ostrym hamowaniu powinny być aktywne od nowości. Rozpędź się do około 100km/h i zahamuj gwałtownie do 0 sprawdzisz czy działa. ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
Opcję doświetlania aktywuje się przez MMI. Awaryjki przy ostrym hamowaniu powinny być aktywne od nowości. Rozpędź się do około 100km/h i zahamuj gwałtownie do 0 sprawdzisz czy działa. ;-)


Tylko ja szukałem w swojej MMI opcji doświetlania zakrętów przez halogeny i niestety nie odnalazłem :( Czy to oznacza, że nie mam możliwości aktywowania tej opcji? :?:

Co do hamowania to będę musiał to sprawdzić. :-P

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Musiałbyś wprowadzić MMI w tryb serwisowy i sprawdzić czy w ogóle jest możliwość zaznaczenia tej opcji. Możliwe jest, że pierwsze modele 4F nie miały tego na stanie.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
Musiałbyś wprowadzić MMI w tryb serwisowy i sprawdzić czy w ogóle jest możliwość zaznaczenia tej opcji


Normalnie dozujesz mi informacje. :-P Jak wprowadzić tryb serwisowy w MMI? Próbowałem kiedyś wciskać CAR i SETUP ale nic mi się nie zmieniło. Moja MMI jest rozbudowana- tak mi się wydaje.
Adi202 napisał/a:
Możliwe jest, że pierwsze modele 4F nie miały tego na stanie.

Tu żebyś się mylił ;-) :mrgreen:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Naciskasz i przytrzymujesz klawisze SETUP+CAR. Jeżeli nie wejdzie w tryb serwisowy, to jest on zdeaktywowany. Aktywacja wygląda następująco Przedni wyświetlacz (07) aktywacja (10) i kanał 008 na ustawić na 1.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
Aktywacja wygląda następująco Przedni wyświetlacz (07) aktywacja (10) i kanał 008 na ustawić na 1.


Czyli żebym nie pokręcił :mrgreen:
podpinam VAG - szukam opcji przedniego wyświetlacza który będzie pod nr (07) następnie adaptacja (10) gdzie ustawić mam kanał 008 i tam mam ustawić na wartość 1? Pokręciłem? :->

Postaw piwo autorowi tego posta
 
WOJTAS napisał/a:
Pokręciłem? :->
Nie

Wystawiono 1 piw(a):
WOJTAS
Postaw piwo autorowi tego posta
 
To ok. jutro sprawdzę sobie jak mnie do roboty nie zawezwą :mrgreen: Dzięki wielkie

Postaw piwo autorowi tego posta
 
WOJTAS napisał/a:
To ok. jutro sprawdzę sobie jak mnie do roboty nie zawezwą :mrgreen: Dzięki wielkie

To aby Cie nie zawezwali. Powodzenia.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
zrobiłem tak jak mi radziłeś i niestety. Chyba rzeczywiście dla mojego autka wszystkie opcje są już wyświetlane i w systemie serwisowym nic nowego nie wyświetla. Jak włączam CAR i SETUP pojawia się komunikat że wszystkie opcje dla tego samochodu są już dostępne. Chociaż to dziwne. A może problemem jest błąd 0003 dot. adaptacji :->

Postaw piwo autorowi tego posta
 
WOJTAS napisał/a:
zrobiłem tak jak mi radziłeś i niestety. Chyba rzeczywiście dla mojego autka wszystkie opcje są już wyświetlane i w systemie serwisowym nic nowego nie wyświetla. Jak włączam CAR i SETUP pojawia się komunikat że wszystkie opcje dla tego samochodu są już dostępne. Chociaż to dziwne. A może problemem jest błąd 0003 dot. adaptacji :->
to dziwne bo powinno pojawic sie menu serwisowe a tam co najniej tuzin innych opcji :-P

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Pasiak napisał/a:
to dziwne bo powinno pojawic sie menu serwisowe a tam co najniej tuzin innych opcji

no właśnie o to chodzi. Nie mam pomysłu, bo przecież powinna się włączać i np po włączeniu opcji serwisowej powinien pokazać się ekran serwisowy :-P

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jeżeli po naciśnięciu menu jest w kolorze czerwonym, to nie jest to menu serwisowe.Menu serwisowe jest w kolorze zielonym.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
Jeżeli po naciśnięciu menu jest w kolorze czerwonym, to nie jest to menu serwisowe.Menu serwisowe jest w kolorze zielonym.


menu serwisowe mi się nie pojawiło. Pojawia mi się jedynie komunikat że nie ma więcej ustawień dla tego samochodu. Ale meni serwisowe mi się nie włącza. Zrobiłem tak jak mówiłeś zmieniłem wartość 0 na 1 i tu poszło bez problemów ale mimo to nie odblokowało mi MMI na menu serwisowe.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Pozostałe tematy 

[ IP: 3.15.143.181 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa