Witam.
Wiecie może jaka jest temperatura optymalna dla 1.6 fsi bad. Jak jade to mam ok. 90 ale na jałowym dochodzi do 110 nawet. (sprawdzane vag)
Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
Temperatura optymalna 1.6 fsi
Jeśli się nie mylę to wentylator w chłodnicy załącza się przy ok 105 stopniach. więc na postoju mogło by dojść do tej temperatury
| grom546 napisał/a: |
| Jak jade to mam ok. 90 ale na jałowym dochodzi do 110 nawet. |
Jeśli się nie mylę to wentylator w chłodnicy załącza się przy ok 105 stopniach. więc na postoju mogło by dojść do tej temperatury
Grupy: 000,001,002 - http://vaglog.rtnet.pl/grom546_102904.html
Widać że doszło do 111C, potem temperatura została zbita, tylko nie wiem w jaki sposób bo nie zauważyłem żeby włączył się wiatrak, jak zaczęła spadać to od razu podniosłem maskę i jedyne co zobaczyłem to dymek / para która uszła z chłodnicy i potem cisza.
Widać że doszło do 111C, potem temperatura została zbita, tylko nie wiem w jaki sposób bo nie zauważyłem żeby włączył się wiatrak, jak zaczęła spadać to od razu podniosłem maskę i jedyne co zobaczyłem to dymek / para która uszła z chłodnicy i potem cisza.
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych