Elektryka i elektronika » [80 B4] Migaj±ca kontrolka p³ynu ch³odniczego
Odpowiedz do tematu
 [80 B4] Migaj±ca kontrolka p³ynu ch³odniczego
Witam. Sytuacja wygl±da tak: odpalam silnik jest ok, ale na zakrêtach przez chwilê zamiga mi kontrolka. Po ok.3-4 minutach jazdy ju¿ nie miga chyba ¿e ostro wejdê w zakrêt wtedy mignie z raz. P³yn w zbiorniku jest prawie na maxa. Czujnik "szary" by³ z pó³ roku temu wymieniony bo pad³. Dziwi mnie tylko czemu na zimnym p³ynie zamiga a na ciep³ym nie. Jako¶ specjalnie nie przeszkadza mi to w je¼dzie zw³aszcza ¿e problem szybko mija ale...

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: [80 B4] Migaj±ca kontrolka p³ynu ch³odniczego
Sergio napisa³/a:
Witam. Sytuacja wygl±da tak: odpalam silnik jest ok, ale na zakrêtach przez chwilê zamiga mi kontrolka. Po ok.3-4 minutach jazdy ju¿ nie miga chyba ¿e ostro wejdê w zakrêt wtedy mignie z raz. P³yn w zbiorniku jest prawie na maxa. Czujnik "szary" by³ z pó³ roku temu wymieniony bo pad³. Dziwi mnie tylko czemu na zimnym p³ynie zamiga a na ciep³ym nie. Jako¶ specjalnie nie przeszkadza mi to w je¼dzie zw³aszcza ¿e problem szybko mija ale...

Od³±cz wtyczkê od czujnika i sprawd¼ ponownie. S±dzê, ¿e zawiesza siê ten nowy czujnik.

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: [80 B4] Migaj±ca kontrolka p³ynu ch³odniczego
Adi202 napisa³/a:
Sergio napisa³/a:
Witam. Sytuacja wygl±da tak: odpalam silnik jest ok, ale na zakrêtach przez chwilê zamiga mi kontrolka. Po ok.3-4 minutach jazdy ju¿ nie miga chyba ¿e ostro wejdê w zakrêt wtedy mignie z raz. P³yn w zbiorniku jest prawie na maxa. Czujnik "szary" by³ z pó³ roku temu wymieniony bo pad³. Dziwi mnie tylko czemu na zimnym p³ynie zamiga a na ciep³ym nie. Jako¶ specjalnie nie przeszkadza mi to w je¼dzie zw³aszcza ¿e problem szybko mija ale...

Od³±cz wtyczkê od czujnika i sprawd¼ ponownie. S±dzê, ¿e zawiesza siê ten nowy czujnik.

Znaczy od³±czyæ i tak jechaæ?

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: [80 B4] Migaj±ca kontrolka p³ynu ch³odniczego
Sergio napisa³/a:
Adi202 napisa³/a:
Sergio napisa³/a:
Witam. Sytuacja wygl±da tak: odpalam silnik jest ok, ale na zakrêtach przez chwilê zamiga mi kontrolka. Po ok.3-4 minutach jazdy ju¿ nie miga chyba ¿e ostro wejdê w zakrêt wtedy mignie z raz. P³yn w zbiorniku jest prawie na maxa. Czujnik "szary" by³ z pó³ roku temu wymieniony bo pad³. Dziwi mnie tylko czemu na zimnym p³ynie zamiga a na ciep³ym nie. Jako¶ specjalnie nie przeszkadza mi to w je¼dzie zw³aszcza ¿e problem szybko mija ale...

Od³±cz wtyczkê od czujnika i sprawd¼ ponownie. S±dzê, ¿e zawiesza siê ten nowy czujnik.

Znaczy od³±czyæ i tak jechaæ?

Dok³adnie tak jak piszesz. ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
OK, jutro z rañca sprawdzê, dziêki.

[ Dodano: Czw 15 Gru, 2011 16:51 ]
No i tak wyglada sytuacja. Od³±czy³em dzi¶ wtyczkê lecz miganie nie usta³o :-/ .
Wiêc odkrêcam kurek wlewu zbiorniczka a tu... pusto :shock: . No mo¿e troszke na dole. Z zewn±trz wygl±da³o ¿e jest pe³ny :oops: . Dola³em i jest ok. Muszê tylko skontrolowaæ czemu a¿ tyle uby³o co siê dawno nie zdarza³o. Podokrêca³em wszystkie obejmki i zobaczê czy nie ubywa.
Jedyna nauczka dla mnie, osio³ka jednego, ¿eby sprawdzaæ stan nie z zewn±trz ale poprzez wlew.
Temat mo¿na zakluczyæ ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Elektryka i elektronika 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pe³na wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa