Pozostałe tematy » [A5 2,5 TDi 180KM] Zwiększa się poziom oleju w silniku
Odpowiedz do tematu
 [A5 2,5 TDi 180KM] Zwiększa się poziom oleju w silniku
Mam A5 2,5 TDi 180KM i mam pytanie czy ktoś się zetknął z takim problemem. O tuż od momentu wymiany przybywa oleju w silniku. Po wymianie miałem w połowie pomiędzy min a max i po około 10000km poziom oleju jest wyraźnie kilka mm ponad max. Jestem już przed kolejną wymianą i jest za każdym razem tak samo. Na pewno nie jest to borygo bo przy spuszczaniu oleju nie ma śladów płynu chłodniczego. Wygląda to jakby paliwo dostawało się do oleju. Czy ktoś się zetknął z czymś takim?




_______________________________________
A6 Quattro 180 kucyków


Uwagi obslugi forum:
proszę zapoznać się z regulaminem i zmienić podpis w swoim profilu !!!
jimv8


Postaw piwo autorowi tego posta
 
Taki efekt jest możliwy przy usterce silnika lub układu wtryskowego. Sprawdź na początek kompresję na każdym z cylindrów.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Witam. W mojej A4 na kole zamachowym nie ma jednego ząbka i chciałbym je wymienić, jednak znajomy mówi, że wystarczy te koło odwrócić i przy odpalaniu nie będzie już rozrusznik przeskakiwał. Czy mój znajomy ma rację, czy lepiej kupić drugie koło i mieć spokój ? Dodam, że u mnie siedzi koło zamachowe dwumasowe.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
szczepan091 napisał/a:
Witam. W mojej A4 na kole zamachowym nie ma jednego ząbka i chciałbym je wymienić, jednak znajomy mówi, że wystarczy te koło odwrócić i przy odpalaniu nie będzie już rozrusznik przeskakiwał. Czy mój znajomy ma rację, czy lepiej kupić drugie koło i mieć spokój ? Dodam, że u mnie siedzi koło zamachowe dwumasowe.
szczerze mowiac nie rozumiem dlaczego piszesz o tym kole zamachowym w temacie,gdzie piszemy o czyms zupelnie innym.... w kazdym razie lepiej wymienic i miec spokoj niz robic 2 razy

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Pozostałe tematy 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa