Muszę wymienić simering tylnej półosi. Nie cieknie, ale mocno się poci. Auto to A6 C4 silnik: ACE, 2.0 16V DOHC quattro. Nigdzie nie mogę zamówić zamiennika ani nawet oryginału - jedynie w serwisie, ale wiecie jak to jest
Mówili mi żebym poszukał w Niemczech, ale na początek chce spytać się Was jakie są możliwości nabycia tego dziadostwa
Dzięki i pozdrawiam.
P.S Jest jeszcze jedno pytanko do Was... Strasznie głupio mi się przyznać, ale właśnie podczas wymiany tulei, wahaczy itp tylnego zawieszenia, poprosiłem o sprawdzenie stanu oleju w moście... i okazało się, że trochę go brakowało... wchodzi tam łącznie 1200ml a dolali mi prawie litr...
czyli ten simering nieźle się poci, bo plamki ani niczego mokrego nigdy nie zaobserwowałem. Teraz pytanie czy mogło mi się coś uszkodzić? auto śmiga doskonale, nie ma i nie było żadnych nieprzyjemnych odgłosów z okolic mostu itp ale wydaje mi się że brak oleju mocno go bolał...
mam nadzieję, że mnie pocieszycie