Pozostałe tematy » [A4] odcięcie zapłonu
Odpowiedz do tematu
 [A4] odcięcie zapłonu
Witam wszystkich :) Chciałbym się dowiedzieć czy mając odcięcie zapłonu mogę spać spokojnie i nie obawiać się że jutro idąc do garażu zastanę pusty blaszak?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
zalezy w jaki sposob masz to odcięci ja w swojej starej setuni musiałem dostknąc srubki i czegos metalowego, i była proba kradziezy zamek został zniszczony ale nie została odpalona po mojemu mozesz byc spokojny o swoją niunie ;-)
pozdro

Postaw piwo autorowi tego posta
 
No mam podobnie tzn że muszę jednocześnie przytrzymać dwie rzeczy :) dzięki za info :)

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: [A4] odcięcie zapłonu
slejw napisał/a:
Witam wszystkich :) Chciałbym się dowiedzieć czy mając odcięcie zapłonu mogę spać spokojnie i nie obawiać się że jutro idąc do garażu zastanę pusty blaszak?

Każdy punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Jeżeli złodziej przyjedzie z linką holowniczą, to raczej nie możesz. Złamanie blokady i odholowanie auta w bezpieczne miejsce, to tez nie problem. Czym więcej utrudnień tym lepiej, ale co do kradzieży nigdy nie ma pewności.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
nigdy nie można spać spokojnie, chyba że masz ochrniacza w garażu :mrgreen: Jeśli na swoje nieszczęście trafisz na profesjonalistę to i tak odjedzie, jedynym sposobem jest ten podany przez Adiego im wiecej tym lepiej

Postaw piwo autorowi tego posta
 
skuteczny sposób to wynajem garażu lub monitorowane parkingi osiedlowe.
jakimś cudem nigdy sie tego nie obawiałem, być może dlatego że zawsze byłem w posiadaniu nieaktrakcijnych pojazdów dla złodzieji :) to też dobra filozofia :P

prawda taka, że profesionaliści jak zechcą konkretny egzemplarz ukraść, to w dzisiejszych czasach nie ma sposobu (laweta, TIR)

nie zapominajmy że fora wsprzyjaja złodziejom, opisywanie cech zabezpieczeń i dane osobiste, ułatwiają w namierzenia autka lub rozzbrojenie.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
jimv8 napisał/a:
nie zapominajmy że fora wsprzyjaja złodziejom, opisywanie cech zabezpieczeń i dane osobiste, ułatwiają w namierzenia autka lub rozzbrojenie.

ja sie z tym zgadzam i dlatego napisze tylko tyle - niestandardowe zabezpieczenia, nie montowane seryjne w zakładach itp. są najskuteczniejsze - wiec skteczniejsze będzie zabezpieczenie, które zrobi Ci kolega, który wie o co chodzi, niz najlepszy zakład gdzie montują seryjnie ;)
a oprócz tego, zebys spał spokojniej, zrób odcięcie paliwa... jak przebrnie przez odcięcie zapłonu i odjedzie, to za 100 metrów stanie na środku jezdni i się bardzo zdziwi... wtedy najprawdopodobniej auto zostawi ;)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Astaroth napisał/a:
jimv8 napisał/a:
nie zapominajmy że fora wsprzyjaja złodziejom, opisywanie cech zabezpieczeń i dane osobiste, ułatwiają w namierzenia autka lub rozzbrojenie.

ja sie z tym zgadzam i dlatego napisze tylko tyle - niestandardowe zabezpieczenia, nie montowane seryjne w zakładach itp. są najskuteczniejsze - wiec skteczniejsze będzie zabezpieczenie, które zrobi Ci kolega, który wie o co chodzi, niz najlepszy zakład gdzie montują seryjnie ;)
a oprócz tego, zebys spał spokojniej, zrób odcięcie paliwa... jak przebrnie przez odcięcie zapłonu i odjedzie, to za 100 metrów stanie na środku jezdni i się bardzo zdziwi... wtedy najprawdopodobniej auto zostawi ;)

Moje zdanie jest takie, wszystkie zabezpieczenia i te seryjne (immo) i te garażowe są potrzebne ale na amatorów. Zawodowcy jak mają zlecenie na konkretny model to już go nie mamy :-/ . Oni nie bawią się we włamywanie do auta tylko czekają aż podejdziesz a wtedy "grzecznie" proszą cie o kluczyki, dokumenty a nawet poproszą cie o podpisanie umowy sprzedaży. Na szczęście (dla większości z nas) zazwyczaj dotyczy to nowych i wypasionych aut, choć nie ma na to reguły.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Ja bym raczej powiedział, że profesjonaliści obserwują i dopiero później w ukryciu ruszają do akcji. W końcu nie jest to takie trudne, jeśli siedzi się w tym "biznesie".

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Pozostałe tematy 

[ IP: 3.17.74.55 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa